Ata Yüzme Blog

Garantili Yüzme Kursu

Garantili Yüzme Kursları

Merhabalar ben yüzme eğitmeni Ömer Küçükkurt yine farklı bir konu üzerine sizlere paylaşımda bulunmak istedim.İnternetten sitemize gelen arama kriterlerine dayanarak yazacağım bu yazımdaki konu garantili yüzme kursu.

Bu yazı 2152 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu

Anadolu Yakası’nda Yüzme Eğitimi

Anadolu Yakası’nda Yüzme Eğitimi

İstanbul, ülkemizin cazibe merkezidir ve bu ünvanından dolayı hemen her sektörde bir uzmanı bulmak oldukça kolaydır. Bu sektörlerden son zamanlarda en fazla ilgi göreni ise Anadolu Yakası yüzme kurslarıdır.

Bu yazı 354 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu

Küçükyalı Yüzme Havuzu ve Kursu

Küçükyalı, Maltepe ve Bostancı Yüzme Kurslarımız

İstanbul Anadolu Yakası Küçükyalı, Maltepe, Bostancı gibi semtlere en yakın tesis Kartal köprüsü E-5 yan yoldadır. Bu semtlerden en kolay ulaşım Kadıköy - Kartal Metro ile yapılabilmektedir. Kartal köprüsüne yürüme mesafesinde olan Yakacık Yüzme Havuzu yarı olimpik bir havuzudur. Son derece modern dizayn edilmiş yüzme havuzunun temizliği ise en son teknoloji Ozonlama sistemi ile temizlenmektedir.

Bu yazı 3469 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu

2014 Yaz Dönemi Yüzme Kursu

2014 Yaz dönemi yüzme kursu kayıtlarımız devam etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasının en modern havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu faaliyetlerimiz Anadolu Yakasında üç farklı havuzda devam etmektedir.

Bu yazı 1195 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu