Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu

Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu

Kartal yüzme kursu ve yüzme havuzu Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yüzme faaliyetlerimizi Yakacık yüzme havuzunda devam ettirmekteyiz. Kartal Yakacık yüzme havuzunda yüzme kursu faaliyetlerimiz Pandemi sürecinde sınırlı sayıda gerçekleşmektedir. Kartal yetişkin ve çocuk yüzme kursu çalışma saatleri için bize ulaşabilirsiniz.

Kartal yüzme havuzları yarı olimpik standartlarındadır. Her iki havuzda da yetişkin ve çocuk yüzme kurslarımız devam etmektedir. Pandemi sürecinde çalışmalarımız bire bir özel yüzme dersleri veya 4-5 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Kartal yüzme havuzu yüzme kursları için HES kodu gerekmektedir. HES kodu olmayanlar kesinlikler havuza alınmamaktadır.

Yetişkin ve çocuk Kartal yüzme kursları aylık üyelik şeklindedir. Derslere katılım hafta da iki gün ve her ders bir saat sürmektedir. Eğitimler yaz kış devam etmektedir. Aylık üyeliklerde derslere katılmak zorunludur. Katılamadığınız derslerin telafisi yoktur. Sadece kadınların özel günlerinin telafisi yapılmaktadır.

Yüzme Dersleri Nasıl İşleniyor?

Kartal yüzme kursu  yetişkin ve çocuk yüzme kursları üç istasyondan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Yüzme havuzumuzda yüzme biliyor ve sadece spor amaçlı katılmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Her eğitim grubunda yüzme dersleri bay bayan karma olarak yapılmaktadır. Eğitimler 4 veya 5 kişi ile yapılmaktadır. Kurslarımıza yeni başlayan üyelerin spor geçmişleri, yüzmeye karşı bilgi ve becerileri göz önünde bulundurularak grup derslerine dahil edilmektedir.

Ata Yüzme Spor Kulübü bünyesinde özellikle küçük yaş grubundaki çocukların lisanslı sporcu olma imkanları da bulunmaktadır. Yetenekli olan küçük yaş gruplarında olan çocuklar seçilerek lisanslı sporcu olabilirler. Bu çalışmalar özel olarak yapılmaktadır. Bu konuda bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Kulübümüzde spor ve sağlık amaçlı çalışmalara da yer verilmektedir.

Kartal yüzme havuzu ve yüzme kursları, özel yüzme dersleri hakkında merak ettiğiniz diğer sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Kartal Yüzme Havuzu ve Adres Bilgileri

Tesis: Kartal Yakacık Yüzme Havuzu Adresi
Adres: Cumhuriyet Mah. Yüzyıl Cad. No:57 Kartal- Yakacık- İstanbul
Telefon : 0537 938 73 32

kartal yüzme kursu ve havuzu

kartal yüzme kursu ve havuzu

foto foto foto foto foto foto

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yüzme Şnorkeli

Yüzme Şnorkeli SERBEST YÜZME ŞNORKELİ Özellikle serbest yüzme tekniğinin iyileştirilmesinde kullanılan serbest yüzme şnorkeli diğer yüzme teknikleri antrenmanlarında da kullanılmaktadır. Farklı çeşitleri bulunan yüzme şnorkeli...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Antrenmanları

Yüzme Antrenmanları Uzun Mesafe Yüzme Antrenmanları Bu yazımızda daha çok yüzme uzun mesafe antrenmanları hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Yüzmek, üstün çabalar gerektiren ve ülkemizde ilgisinin arttırılması gereken bir spor dalıdır....

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzerken Su Üzerinde Durma

Yüzerken Su Üzerinde Durma Yüzerken Su Üzerinde Nasıl Durabilirim? Merhaba bu konumuzda sizlere su üzerinde durma ile bilgiler vereceğim. Bu arada ben yüzme hocası Ömer Küçükkurt, genelde yüzme bilmeyenler hatta yüzme bilip su üzerinde kalamayan...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çocuklar İçin Yüzme Okulları

Çocuklar İçin Yüzme Okulları Yüzmeyi Nasıl Öğretiyoruz? Uzun yıllardır İstanbul Yakacık’taki kendi yerinde hizmet veren kursumuz, sizlere kaliteden ve profesyonel çalışma anlayışından ödün vermeden yüzme öğretmek için çalışmaya devam etmektedir....

DAHA FAZLA BİLGİ AL