Ata Yüzme Blog

Yüzmenin Çocuklara Faydası

Yüzmenin Çocuklarda Faydası ve Önemi

Yüzme, diğer spor dallarına göre hem çok daha eğlenceli hem de tehlikesi daha az bir spordur. Vücut kaslarını bir bütün olarak çalıştırdığı için çocukların gelişim dönemlerinde tüm sporlardan daha faydalı olmaktadır. Çocuklar suyla oynamayı sever. Yüzmeyi onlar için çekici kılan da budur. Çocuklarda Yüzme öğrenimi eğitmen tarafından alındığında, yüzme sporunun fiziksel etkileri daha doğru ve etkin hissedilmektedir.

Bu yazı 392 kere okundu...
Kategori: Yüzme

Yüzme Öncesinde Isınmanın Önemi

Yüzme Öncesi ve Sonrası Esneme ve Isınmanın Önemi

Isınma ve antrenman sporcular için son derece önemli olduğu gibi aynı zamanda yüzme için de oldukça önem içermektedir. Yüzme öncesi ve sonrası ısınmanın esnemenin büyük önemi kişinin performansını arttırması ve kişiyi fiziksel, zihinsel açıdan spora hazırlamasını sağlayacaktır. 

Bu yazı 894 kere okundu...
Kategori: Yüzme

Garantili Yüzme Kursu

Garantili Yüzme Kursları

Merhabalar ben yüzme eğitmeni Ömer Küçükkurt yine farklı bir konu üzerine sizlere paylaşımda bulunmak istedim.İnternetten sitemize gelen arama kriterlerine dayanarak yazacağım bu yazımdaki konu garantili yüzme kursu.

Bu yazı 2152 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu

Yüzerken Su Yutuyorum

Yüzerken Hep Su Yutuyorum

Yüzme esnasında su yutuyorum diyenler veya yüzmeye yeni başlamış yüzme nefes egzersizlerini yeni öğrenen arkadaşlar bu yazıyı okumalarında fayda var.

Bu yazı 3571 kere okundu...
Kategori: Yüzme