Yüzme Kursları Başlıyor!!!

Ana Sayfa » Blog » Yüzme Kursları Başlıyor!!!
Yüzme Kursları Başlıyor!!!

YÜZME KURSLARI BAŞLIYOR

Uzun bir aradan sonra tekrar yüzme kursları başlıyor. Sınırlı sayıdaki kontenjanlardan faydalanın. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak İstanbul Anadolu yakasının en bilindik yüzme havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme dersleri veren profesyonel yüzme okuluyuz.

Yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzu, Kartal yüzme havuzu, Maltepe yüzme havuzu ve Kadıköy yüzme havuzlarında başlayacaktır.

Pandemi kuralları çerçevesinde kurslarımıza tekrar başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımız küçük gruplar halinde veya bire bir özel yüzme dersleri olarak planlanmaktadır.

Ata Yüzme Spor Kulübü

Yetişkin yüzme kursları 15 yaş üzeri ve yetişkinlerden oluşmaktadır. Grup yüzme dersleri maksimum beş veya altı kişi ile sınırlıdır. Eğitim günleri ve saatleri her havuzda hangi saatlerde olacağı ile ilgili bilgilere bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Aylık üyelikler şeklinde yapılacak olan yetişkin yüzme dersleri hafta da iki gün birer saattir.

Çocuk yüzme dersleri ise 03 yaştan başlamaktadır. 03-05 yaş minik yüzücüler ve üzeri yaşta olan çocuklar için yüzme kurslarımızda grup yüzme dersleri veya bire bir özel yüzme eğitimi şeklinde yapılacaktır. Çocuklar için yüzme kurslarımız maksimum dört yada beş kişilik gruplardan oluşmaktadır.

Eğitimler yaş gruplarına göre sınıflandırılarak organize edilmektedir. Aylık üyelikler şeklinde olan çocuk yüzme okulumuzda derslere katılım hafta da iki gün birer saattir. Toplam aylık ders süresi sekiz saattir. İstanbul Anadolu yakası çocuk yüzme kursları eğitim günleri ve saatleri hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Ata Yüzme Spor Kulübü instagram sayfasımız #atayuzme

 

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları

Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları Yüzme havuzu kullanım kuralları ülkemizde maalesef uyan bulmak oldukça zor. Elit yerlerinde çoğunda bile havuz kurallarına uymayan bir çok bireye rastlanmaktadır. Özellikle bone konusunda...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Nedir?

Yüzme Nedir? Yüzme Sporu Nedir? Bu yazımızda sizlere yüzme nedir? yüzmenin tanımı ve kuralları hakkında bilgiler vereceğiz. Yüzmenin tanımı ve yüzmenin faydaları nelerdir? Yüzme suyun yüzeyinde ve içinde hareket etmeyi ve bir...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yakacık Yüzme Kursu

Yakacık Yüzme Kursu Yakacık Yüzme Havuzu Yakacık yüzme kursu faaliyetlerimiz, yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini fedagoji gereği farklı zaman dilimlerinde organize etmektedir. Yıl boyunca devam eden yüzme kursları aylık üyelik şeklinde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Bebekler Yüzmeye Ne Zaman Başlamalı?

Bebekler Yüzmeye Ne Zaman Başlamalı? Bebekler Yüzmeye Ne Zaman Başlamalı? Yüzme eğitiminin önemi günden güne artmaktadır. Su ile oynayan bebekler eğlenceli vakitler geçirmektedir. Bebeklerin su keyfinin uzun sürmesi için bir an önce yüzme eğitimi almaları...

DAHA FAZLA BİLGİ AL