Yüzme Kursları Başlıyor!!!

Ana Sayfa » Blog » Yüzme Kursları Başlıyor!!!
Yüzme Kursları Başlıyor!!!

YÜZME KURSLARI BAŞLIYOR

Uzun bir aradan sonra tekrar yüzme kursları başlıyor. Sınırlı sayıdaki kontenjanlardan faydalanın. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak İstanbul Anadolu yakasının en bilindik yüzme havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme dersleri veren profesyonel yüzme okuluyuz.

Yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzu, Kartal yüzme havuzu, Maltepe yüzme havuzu ve Kadıköy yüzme havuzlarında başlayacaktır.

Pandemi kuralları çerçevesinde kurslarımıza tekrar başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımız küçük gruplar halinde veya bire bir özel yüzme dersleri olarak planlanmaktadır.

Ata Yüzme Spor Kulübü

Yetişkin yüzme kursları 15 yaş üzeri ve yetişkinlerden oluşmaktadır. Grup yüzme dersleri maksimum beş veya altı kişi ile sınırlıdır. Eğitim günleri ve saatleri her havuzda hangi saatlerde olacağı ile ilgili bilgilere bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Aylık üyelikler şeklinde yapılacak olan yetişkin yüzme dersleri hafta da iki gün birer saattir.

Çocuk yüzme dersleri ise 03 yaştan başlamaktadır. 03-05 yaş minik yüzücüler ve üzeri yaşta olan çocuklar için yüzme kurslarımızda grup yüzme dersleri veya bire bir özel yüzme eğitimi şeklinde yapılacaktır. Çocuklar için yüzme kurslarımız maksimum dört yada beş kişilik gruplardan oluşmaktadır.

Eğitimler yaş gruplarına göre sınıflandırılarak organize edilmektedir. Aylık üyelikler şeklinde olan çocuk yüzme okulumuzda derslere katılım hafta da iki gün birer saattir. Toplam aylık ders süresi sekiz saattir. İstanbul Anadolu yakası çocuk yüzme kursları eğitim günleri ve saatleri hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Ata Yüzme Spor Kulübü instagram sayfasımız #atayuzme

 

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2.Vize Anadolu Yakası

11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2.Vize Anadolu Yakası 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2.Vize Anadolu Yakası 2021-2022 Sezonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 2. Vize müsabakaları İstanbul Anadolu Yakası Ergun Gürsoy Galatasaray yüzme havuzunda 21-22-23-24 Nisan 2022 tarihlerinde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Ata Yüzme Spor Kulübü Tekirdağ Yüzme Yarışları

Ata Yüzme Spor Kulübü Tekirdağ Yüzme Yarışları 9-10 YAŞ TEŞVİK, 11-12 YAŞ İL İÇİ VİZE VE AÇIK YAŞ BARAJ GEÇME MÜSABAKALARI 23-24 ŞUBAT 2019 – TEKİRDAĞ Tekirdağ ilinde düzenlenen 9-10 yaş teşvik yarışlarına kulübümüz alt yapısında yetişmiş olan...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çocuk Yüzme Eğitimi

Çocuk Yüzme Eğitimi ÇOCUK YÜZME KURSU Yüzme bilmeyen yüzme öğrenmeye aday olmuş çocukların yüzme öğrenme süresi yaş, boy, kilo gibi etkenlerin dışında kabiliyetleri yüzme öğrenme süresinde çok önemli bir faktördür. Kulübümüzde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmede Performans Analizi Parametreleri

Yüzmede Performans Analizi Parametreleri Yüzmede Performans Analizi Parametreleri Bu sayfaya gelenler fark etmişlerdir, “maç anlatmak”tansa “perde arkası ve sayılara bakma”ya meraklı bir sayfa burası (yani Türkiye’de spor yazarlarının yaptığının tam...

DAHA FAZLA BİLGİ AL