Yüzme Kursları Başlıyor!!!

Ana Sayfa » Blog » Yüzme Kursları Başlıyor!!!
Yüzme Kursları Başlıyor!!!

YÜZME KURSLARI BAŞLIYOR

Uzun bir aradan sonra tekrar yüzme kursları başlıyor. Sınırlı sayıdaki kontenjanlardan faydalanın. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak İstanbul Anadolu yakasının en bilindik yüzme havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme dersleri veren profesyonel yüzme okuluyuz.

Yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzu, Kartal yüzme havuzu, Maltepe yüzme havuzu ve Kadıköy yüzme havuzlarında başlayacaktır.

Pandemi kuralları çerçevesinde kurslarımıza tekrar başlamanın heyecanını yaşıyoruz. Bu kurallar çerçevesinde çalışmalarımız küçük gruplar halinde veya bire bir özel yüzme dersleri olarak planlanmaktadır.

Ata Yüzme Spor Kulübü

Yetişkin yüzme kursları 15 yaş üzeri ve yetişkinlerden oluşmaktadır. Grup yüzme dersleri maksimum beş veya altı kişi ile sınırlıdır. Eğitim günleri ve saatleri her havuzda hangi saatlerde olacağı ile ilgili bilgilere bizi arayarak öğrenebilirsiniz. Aylık üyelikler şeklinde yapılacak olan yetişkin yüzme dersleri hafta da iki gün birer saattir.

Çocuk yüzme dersleri ise 03 yaştan başlamaktadır. 03-05 yaş minik yüzücüler ve üzeri yaşta olan çocuklar için yüzme kurslarımızda grup yüzme dersleri veya bire bir özel yüzme eğitimi şeklinde yapılacaktır. Çocuklar için yüzme kurslarımız maksimum dört yada beş kişilik gruplardan oluşmaktadır.

Eğitimler yaş gruplarına göre sınıflandırılarak organize edilmektedir. Aylık üyelikler şeklinde olan çocuk yüzme okulumuzda derslere katılım hafta da iki gün birer saattir. Toplam aylık ders süresi sekiz saattir. İstanbul Anadolu yakası çocuk yüzme kursları eğitim günleri ve saatleri hakkında detaylı bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Ata Yüzme Spor Kulübü instagram sayfasımız #atayuzme

 

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yüzerek Zayıflayın

Yüzerek Zayıflayın Yüzerek Zayıflayın Yüzme kilo verdirir mi? Yüzme sporunu kilo almak için veya kilo vermek için yapmak doğru bir seçim mi? Yoksa yüzme iştahımızı açara daha mı çok kilo almamıza neden olur? Kilo almak veya kilo vermek...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Su Korkusu Kader Değil

Su Korkusu Kader Değil Su Korkusu Kader Değil, Su Korkunuz Mu Var, Gelin Birlikte Aşalım Acelecilik, kaygı, stres ve bunlar gibi olumsuz duygular öğrenilen her etkinlikte olduğu gibi yüzmede de sizlerin en büyük düşmanı. Profesyonelliğe giden...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Bonesi Nasıl Olmalıdır?

Yüzme Bonesi Nasıl Olmalıdır? Yüzücü Bonesi Seçimi Yüzücü boneleri tıpkı yüzücü gözlükleri gibi farklı modellerden üretilmiş olup yine farklı boyutlarda renklerde kumaş ve slikon seçenekleri olmak üzere üretilmektedir. Yine yüzme bonesi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Serbest Yüzme Nefes Tekniği

Serbest Yüzme Nefes Tekniği Serbest Stil Yüzmede Nefes Nasıl Alınır? Yüzmede birçok stil bulunmaktadır. Özel tekniklerin yanı sıra birçok kişinin rahatlıkla tercihi olan serbest yüzme tekniği, belirli özelliklere sahiptir. En kolay olan yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL