Yakacık Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Yakacık Yüzme Havuzu

İstanbul Ata Sporları ve Yüzme Spor Kulübü Derneği

İstanbul Ata Sporları ve Yüzme Spor Kulübü Derneği Türkiye yüzme federasyonuna bağlı 34/02065 tescil numaralı akredite bir kulüptür.

Her yaş grubuna yüzme eğitimleri veren kulübümüz aynı zamanda geleceğe sporcu yetiştiren elit bir kulüptür. Türkiye ve Uluslararası bir çok yüzme müsabakalarına katılan yüzme kulübümüz bir çok başarıya imza atmıştır. Başarılarımız ve katıldığımız yüzme yarışları için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

https://www.atayuzme.com.tr/performans-yuzme

İstanbul Ata Sporları ve Yüzme Spor Kulübü Derneği olarak İstanbul Kartal bölgesinin en prestijli yüzme okulu ünvanını korumaya devam ediyor. Yüzme kursları ve performans yüzme çalışmalarımız, yüzme eğitimi faaliyet programlarımızın nasıl işlendiği hakkında genel bilgileri sizlere sunmaya çalışıyoruz.

Yetişkinler için yüzme kursu, çocuklar için yüzme kursu ve özel yüzme dersleri hakkında genel bilgiler ve eğitim programlarımızı sizler için en verimli hale getirdik.

Kartal Yakacık Yüzme Havuzu

Kartal Yakacık yüzme havuzu, yarı olimpik standartlarında beş kulvardan oluşan 2,20 derinliğinde standartlara uygun bir havuzdur. İstanbul Anadolu yakasının en seçkin havuzlarında biri olan Yakacık yüzme havuzu resmi yüzme müsabakalarına da ev sahipliği yapmaktadır.

İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü bünyesinde olan yüzme havuzunda ayrıca ücretsiz otoparkta bulunmaktadır. Yakacık yüzme havuzu geniş bir alana sahiptir, yüzme havuzunun 550 kişilik seyirci kapasiteli tribünleri de bulunmaktadır.

yakacık yüzme havuzu

Ata Yüzme Kursu Üyeliği?

Yetişkin ve çocuklar için grup yüzme dersi aylık üyelikler şeklinde olup, hafta da iki gün, birer saat, ayda toplam sekiz ders hakkınız bulunmaktadır.

Grup yüzme çalışmalarımız beş veya altı kişilik sınıflar halinde seviyelere göre planlanarak eğitimler yapılmaktadır. Aylık üyelikler de sizler için ayrılan günlerde ve saatlerde derslere katılma zorunluluğu vardır. Katılamadığınız derslerin telafisi yapılmamaktadır.

Yüzme Eğitimleri Nasıl İşleniyor?

Kulübümüzde yüzme eğitimlerinin en verimli hale gelebilmesi için yüzme kursları yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre planlanmaktadır.

Kulübümüze katılacak olan yetişkin ve çocukların yüzme seviyelerine bakılarak seviye tespiti yapılmaktadır.  Onlar için hangi grupta eğitime başlaması gerektiğini kulübümüz belirlemektedir. Gelişimler doğrultusunda yüzme eğitimlerindeki teknik çalışmalar uygulanmaktadır.

foto foto foto foto foto foto

Yakacık Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Hafta İçi ve Hafta Sonu Çocuk SaatleriGünlerSaatler 
06 Yaş - 08 Yaş GrubuSalı + Perşembe10:00 - 11:00
09 Yaş - 14 Yaş GrubuÇarşamba + Cuma10:00 - 11:00
07+15 Yaş Üstü YetişkinlerÇarşamba + Cuma20:30 - 21:30
07 yaş - 12 Yaş GrubuSalı + Perşembe18:30 - 19:30
03 yaş - 06 Yaş GrubuCumartesi + Pazar15:00 - 16:00
07 yaş - 12 yaş Grubu Cumartesi + Pazar16:00 - 17:00
13 yaş - 19 yaş GrubuCumartesi + Pazar18:00 - 19:00
Hafta İçi - Hafta Sonu Yetişkin SaatleriGünlerSaatler
+15 Yaş Üstü YetişkinlerSalı + Perşembe20:30 - 21:30
+15 Yaş Üstü YetişkinlerSalı + Perşembe21:30 - 22:30
+15 Yaş Üstü YetişkinlerÇarşamba + Cuma20:30 - 21:30
+15 Yaş Üstü YetişkinlerÇarşamba + Cuma21:30 - 22:30

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yakacık Çocuk Yüzme Kursu

Yakacık Çocuk Yüzme Kursu Yakacık Yüzme Kursu İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık Yüzme Havuzu tesislerinde çocuklar için yüzme kursu aylık üyelikler şeklinde yıl boyunca aralıksız devam etmektedir. Çocuk yüzme programlarımız da yaş sınırlamamız...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Pendik Yüzme Kursu

Pendik Yüzme Kursu Pendik Yüzme Kursu Pendik bölgesinin en gelişmiş spor kulübü olarak eğitimlerimiz Kartal Yakacık yüzme havuzunda Ata Yüzme Kulübü olarak devam ediyor. Yüzmeyi bilmiyor, ve öğrenmek istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Kulübümüz...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Özel Yüzme Dersi İstanbul’da 7’den, 70’e her yaş grubuna özel yüzme dersi vermeye devam ediyoruz. Ata Yüzme farkı ile sizde en kısa sürede yüzmeyi öğrenin. Kulübümüzün merkezi Kartal Yakacık’ta...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu

Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bünyesinde yarı olimpik bir havuzdur. Ata Yüzme Spor Kulübü...

DAHA FAZLA BİLGİ AL