Yakacık Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu Kursu – Ata Yüzme Kulübü

Kartal Yakacık yüzme havuzu İstanbul Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü’ne bağlı bir tesistir. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yüzme antrenmanlarımız ve yüzme kursları eğitim faaliyetlerimiz Yakacık yüzme havuzda devam etmektedir. Yüzme kulübü eğitimlerimiz yaz kış olmak üzere devam etmektedir.

İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü Kartal  Yakacık yüzme havuzu tesislerinde yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerine devam etmektedir. Pedagoji gereği yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini farklı zaman dilimlerinde yapılmaktadır. Yüzme kursları aylık üyelik şeklinde yapılmaktadır.

Yüzme kursu aylık üyelikleri sekiz ders olup derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklinde organize edilmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme kursları bay bayan karma gruplar halinde olup, dersler maksimum altı kişi ile yapılmaktadır. Grup yüzme eğitimleri üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye yüzme çalışmalarıdır. Her yeni katılımcının yüzme seviyesi tespiti yapılarak, hangi eğitim grubunda eğitime başlaması gerektiğini eğitmenlerimiz kara vermektedir. Arzu edilirse bire bir özel yüzme eğitimi de alabilirsiniz.

Çocuk yüzme kursu 03 yaş ile 15 yaş arası çocuklardan oluşmaktadır. Çocukların yaşları ve yüzme seviyelerine göre gruplar oluşturulmaktadır. Aynı zamanda kulübümüzde eğitim almakta olan, küçük yaş grubunda olan çocuklardan yetenekleri doğrultusunda seçmeler yaparak, lisanslı yüzücü olma imkanı da sağlamaktayız. Kulübün alt yapısında lisanslı yüzücü adayı olan çocuklar, farklı bir eğitim sistemi ile yarışlara hazırlanmaktadır.

Yetişkin yüzme eğitimleri 15 yaş üstü yetişkinlerden oluşmaktadır. Yüzme eğitimlerimizi yerinde izleyebilir tesis incelemesi yapabilirsiniz. Katılım için mutlaka önceden randevu alınız.

kartal yakacık yüzme havuzu

Kartal Yakacık yüzme havuzu Ata yüzme kursu

Kartal Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık yüzme havuzu İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı yarı olimpik standartlarındadır. 12,5 metre en ve 25 metre boy. 5 kulvarın yer aldığı havuzu derinliği 2,20 cm’dir. 550 seyirci kapasiteli tesiste ücretsiz otopark mevcuttur. Son derece modern dizayn edilmiş olan yüzme havuzunun temizliği Ozon sistemi ile temizlenmektedir.

Yüzme Tesisine yakın semtler: Kozyatağı, Bostancı, Yenisahra, Küçükyalı, Maltepe, Gülsuyu, Kartal, Uğur Mumcu, Yakacık, Soğanlık, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Tuzla gibi semtlerden ulaşım sağlanabilmektedir.

foto foto foto foto foto foto

Yakacık Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Hafta Sonu Çocuk Yüzme SaatleriGünlerSaatler 
06 yaş - 10 Yaş GrubuCumartesi + Pazar15:00 - 16:00
06 yaş - 12 yaş Grubu Cumartesi + Pazar16:00 - 17:00
03 yaş - 06 Yaş GrubuCumartesi + Pazar17:00 - 18:00
12 yaş - 14 yaş GrubuCumartesi + Pazar18:00 - 19:00
Yetişkin Yüzme SaatleriGünlerSaatler
+15 Yaş Üstü YetişkinlerSalı + Perşembe20:00 - 21:00
+15 Yaş Üstü YetişkinlerSalı + Perşembe21:00 - 22:00
+15 Yaş Üstü YetişkinlerÇarşamba + Cuma20:00 - 21:00
+15 Yaş Üstü YetişkinlerÇarşamba + Cuma21:00 - 22:00
+15 Yaş Üstü YetişkinlerCumartesi + Pazar20:00 - 21:00

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yakacık Çocuk Yüzme Kursu

Yakacık Çocuk Yüzme Kursu Yakacık Yüzme Kursu İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık Yüzme Havuzu tesislerinde çocuklar için yüzme kursu aylık üyelikler şeklinde yıl boyunca aralıksız devam etmektedir. Çocuk yüzme programlarımız da yaş sınırlamamız...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Pendik Yetişkin Yüzme Kursu

Pendik Yetişkin Yüzme Kursu Pendik Yetişkin Yüzme Kursu Yetişkinler için Pendik yüzme kursu faaliyetlerimiz Kartal Yakacık yüzme havuzu spor tesislerinde devam etmektedir. Kartal köprüsü E-5 yan yol üstünde bulunan İto Spor Komplesi Yakacık Yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Özel Yüzme Dersi İstanbul’da 7’den, 70’e her yaş grubuna özel yüzme dersi vermeye devam ediyoruz. Ata Yüzme farkı ile sizde en kısa sürede yüzmeyi öğrenin. Kulübümüzün merkezi Kartal Yakacık’ta...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu

Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Anadolu Yakası Kartal Yakacık Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdürlüğü’ne bünyesinde yarı olimpik bir havuzdur. Ata Yüzme Spor Kulübü...

DAHA FAZLA BİLGİ AL