Ataşehir Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Ataşehir Yüzme Havuzu

Ataşehir Yüzme Havuzu – Ata Yüzme Kursu

Ata Yüzme Spor Kulübü Ataşehir yüzme havuzu Anabilim Koleji yüzme tesislerinde yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerine devam etmektedir.  Yüzme kurslarının yanı sıra aynı zamanda yüzme bilenler spor amaçlı katılabilirler. Ataşehir yüzme kursları grup dersler veya bire bir özel yüzme dersler şeklinde yapılmaktadır.

Yüzme eğitimlerimiz üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme tekniklerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalardır. Her yeni başlayacak olan yetişkin ve çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz yüzme eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Pedagoji gereği yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini farklı zaman dilimlerinde sürdüren yüzme kulübünün eğitimleri aylık üyelik şeklindedir.

Aylık üyelik sekiz ders olup derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklinde organize edilmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimleri bay bayan karma gruplar halinde olup, dersler maksimum altı kişi ile yapılmaktadır.

Ataşehir özel yüzme kursu yetişkin ve çocukların yüzme eğitim gün ve saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Ataşehir yüzme kursları için kayıt ve ön görüşme işlemleri için mutlaka bize ulaşarak randevu alınız.

Yüzme Dersleri Nasıl İşleniyor?

03 yaş ile 05 yaş grubu minikler grubunda çalışmalarımız çocukların motorik becerilerinin gelişmesi, suya karşı adaptasyonunun artması, kas ve iskelet sistemin gelişmesi ile ilgili yapılan çalışmalardır. Eğitim programlarımız doğrultusunda gelişen yüzme çocuklar bir üst sınıfa geçerek çalışmalara devam etmektedir.

06 yaş ve üstü çocuklarda ise çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz gruplarda yüzme teknik eğitim verilerek, dört yüzme tekniğine bağlı çalışmalar yapılmaktadır.

Ataşehir Yüzme Havuzu Nerede?

Ataşehir yüzme havuzu Şerifali bölgesinde yer alan Anabilim Koleji yüzme havuzudur. Havuz 25 m uzunluğa ve 1,70 cm derinliğe sahip 5 kulvardan olmak üzere yarı olimpik standartlarındadır.

Adres: Şenol Güneş Bulvarı İkbal Cad. Kahraman Sok. No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii Ümraniye/ İSTANBUL

foto foto foto foto foto foto

Ataşehir Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Yaş GruplarıGünleriSaatleriSüresiÜcretleri
03 - 05 Yaş Minikler GrubuCumartesi + Pazar(14:00-15:00 )+(16:00 - 17:00 )8 Seans300 TL / AYLIK
Çocuk Yüzme Kursu ( 06 yaş - 14 yaş grubu )Cumartesi + Pazar(14:00-15:00 )+(16:00 - 17:00 )8 Seans250 TL / AYLIK
Yetişkin Yüzme KursuPazartesi + Perşembe20:30 - 21:308 Seans250 TL / AYLIK

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Maltepe Yüzme Havuzu

Maltepe Yüzme Havuzu Maltepe Yüzme Havuzu – Ata Yüzme Kursu 1 Mayıs 2018 itibarı ile Maltepe yüzme havuzu‘nda yetişkin ve çocuk yüzme kurslarımız başlayacaktır. Ön kayıt ve bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Bilgi ve Ön Kayıt...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu Yakacık Yüzme Kursu – Ata Yüzme Kulübü Önemli Uyarı:  Kartal Yakacık yüzme havuzu tadilat nedeniyle 18 EYLÜL itibarı ile kapatılmıştır. Çalışmalarımıza Ataşehir ve Üsküdar yüzme havuzlarında devam etmektedir. Genel...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

Gebze Olimpik Yüzme Havuzu Gebze Yüzme Kursu Gebze’de yüzme eğitimlerimiz başladı! Gebze Olimpik yüzme havuzunda çalışmalarımız sadece çocuklara yöneliktir. Yetişkinlere yüzme yüzme dersi verilmemektedir. Gebze Olimpik havuzda çocuklara...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kartal Yüzme Havuzu

Kartal Yüzme Havuzu Kartal Yüzme Kursu – Ata Yüzme Spor Kulübü Önemli Uyarı:  Kartal Yakacık yüzme havuzu tadilat nedeniyle 18 EYLÜL itibarı ile kapatılmıştır. Çalışmalarımıza Ataşehir ve Üsküdar yüzme havuzlarında devam...

DAHA FAZLA BİLGİ AL