Ataşehir Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Ataşehir Yüzme Havuzu

Ataşehir Yüzme Havuzu – Ata Yüzme Kursu

Ataşehir yüzme havuzu Anabilim Koleji yüzme tesislerinde sadece çocuklara yönelik yüzme eğitimleri verilmektedir. Yetişkin kursları Kartal, Yakacık, Maltepe ve Üsküdar yüzme havuzlarında devam etmektedir.

Yüzme eğitimlerimiz üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme tekniklerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalardır. Her yeni başlayacak olan yetişkin ve çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz yüzme eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Pedagoji gereği yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini farklı zaman dilimlerinde sürdüren yüzme kulübünün eğitimleri aylık üyelik şeklindedir.

Aylık üyelik sekiz ders olup derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklinde organize edilmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimleri bay bayan karma gruplar halinde olup, dersler maksimum altı kişi ile yapılmaktadır.

Ataşehir özel yüzme kursu yetişkin ve çocukların yüzme eğitim gün ve saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Ataşehir yüzme kursları için kayıt ve ön görüşme işlemleri için mutlaka bize ulaşarak randevu alınız.

Yüzme Dersleri Nasıl İşleniyor?

03 yaş ile 05 yaş grubu minikler grubunda çalışmalarımız çocukların motorik becerilerinin gelişmesi, suya karşı adaptasyonunun artması, kas ve iskelet sistemin gelişmesi ile ilgili yapılan çalışmalardır. Eğitim programlarımız doğrultusunda gelişen yüzme çocuklar bir üst sınıfa geçerek çalışmalara devam etmektedir.

06 yaş ve üstü çocuklarda ise çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz gruplarda yüzme teknik eğitim verilerek, dört yüzme tekniğine bağlı çalışmalar yapılmaktadır.

Ataşehir Yüzme Havuzu Nerede?

Ataşehir yüzme havuzu Şerifali bölgesinde yer alan Anabilim Koleji yüzme havuzudur. Havuz 25 m uzunluğa ve 1,70 cm derinliğe sahip 5 kulvardan olmak üzere yarı olimpik standartlarındadır.

Adres: Şenol Güneş Bulvarı İkbal Cad. Kahraman Sok. No: 1
Çamlık K. Ataşehir Mevkii Ümraniye/ İSTANBUL

foto foto foto foto foto foto

Ataşehir Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Yaş GruplarıGünleriSaatleriSüresi
03 - 14 Yaş Minikler GrubuCumartesi + Pazar16:00 - 17:00 8 Seans

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Maltepe Yüzme Havuzu

Maltepe Yüzme Havuzu Maltepe Yüzme Havuzu – Ata Yüzme Kulübü Maltepe yüzme havuzu 15 Nisan 2020 tarihine kadar TADİLAT nedeniyle kapalıdır.  Ata Yüzme Spor Kulübü Maltepe yüzme havuzu Müzahir Sille yüzme havuzu tesislerinde yetişkin...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu Yakacık Yüzme Havuzu Kursu – Ata Yüzme Kulübü Kartal Yakacık yüzme havuzu yüzme kursu ön kayıtlarımız başlamıştır. Lütfen kayıt ve yüzme kursu görüşmeleri için kulübümüz yetkililerine ulaşarak Randevu...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

Gebze Olimpik Yüzme Havuzu Gebze Yüzme Kursu Gebze’de yüzme eğitimlerimiz başladı! Gebze Olimpik yüzme havuzunda çalışmalarımız sadece çocuklara yöneliktir. Yetişkinlere yüzme yüzme dersi verilmemektedir. Gebze Olimpik havuzda çocuklara...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu

Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu Kartal Yüzme Havuzu Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu yakası Kartal  yüzme kursu faaliyetlerini İto Spor Kompleksi Yakacık  yüzme havuzundan sürdürmektedir. Kartal köprüsüne yürüme mesafesinde olan kartal yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL