Ataşehir Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Ataşehir Yüzme Havuzu

Ataşehir Yüzme Havuzu ve Kursu

Ataşehir yüzme havuzu Ataşehir Ata Spor Kulübü, tesislerinde yetişkinlere ve çocuklara yönelik yüzme eğitimleri verilmektedir. Yüzme eğitimlerimiz üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme tekniklerinin geliştirilmesine yönelik çalışmalardır. Her yeni başlayacak olan yetişkin ve çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz yüzme eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Pedagoji gereği yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini farklı zaman dilimlerinde sürdüren yüzme kulübünün eğitimleri aylık üyelik şeklindedir.

Aylık üyelik sekiz ders olup derslere katılım hafta da iki gün birer saat şeklinde organize edilmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimleri bay bayan karma gruplar halinde olup, dersler maksimum altı kişi ile yapılmaktadır.

Ataşehir özel yüzme kursu yetişkin ve çocukların yüzme eğitim gün ve saatleri aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Ataşehir yüzme kursları için kayıt ve ön görüşme işlemleri için mutlaka bize ulaşarak randevu alınız.

Yüzme Dersleri Nasıl İşleniyor?

03 yaş ile 05 yaş grubu minikler grubunda çalışmalarımız çocukların motorik becerilerinin gelişmesi, suya karşı adaptasyonunun artması, kas ve iskelet sistemin gelişmesi ile ilgili yapılan çalışmalardır. Eğitim programlarımız doğrultusunda gelişen yüzme çocuklar bir üst sınıfa geçerek çalışmalara devam etmektedir.

06 yaş ve üstü çocuklarda ise çocukların yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz gruplarda yüzme teknik eğitim verilerek, dört yüzme tekniğine bağlı çalışmalar yapılmaktadır.

Ataşehir Yüzme Havuzu Nerede?

Ataşehir yüzme havuzu Şerifali bölgesinde yer alan Anabilim Koleji yüzme havuzudur. Havuz 25 m uzunluğa ve 1,70 cm derinliğe sahip 5 kulvardan olmak üzere yarı olimpik standartlarındadır.

Ataşehir Yüzme Havuzu

foto foto foto foto foto foto

Ataşehir Yüzme Havuzu Çalışma Saatleri

Yaş GruplarıGünleriSaatleriSüresi
03 - 14 Yaş Minikler GrubuCumartesi + Pazar16:00 - 17:00 8 Seans
+15 Yaş Üstü YetişkinlerPazartesi + Perşembe20:30 - 21:308 Seans

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Maltepe Yüzme Havuzu

Maltepe Yüzme Havuzu Maltepe Yüzme Havuzu – Ata Yüzme Kulübü Maltepe yüzme havuzu TADİLAT nedeniyle kapalıdır. Eğitimlerimiz Kartal Yakacık Havuzda devam etmektedir. https://www.atayuzme.com.tr/yuzme-havuzlari/yakacik-yuzme-havuzu Ata Yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu Yakacık Yüzme Havuzu Kursu – Ata Yüzme Kulübü Kartal Yakacık yüzme havuzu İstanbul Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü’ne bağlı bir tesistir. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yüzme antrenmanlarımız...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Gebze Olimpik Yüzme Havuzu

Gebze Olimpik Yüzme Havuzu Gebze Yüzme Kursu Gebze’de yüzme eğitimlerimiz başladı! Gebze Olimpik yüzme havuzunda çalışmalarımız sadece çocuklara yöneliktir. Yetişkinlere yüzme yüzme dersi verilmemektedir. Gebze Olimpik havuzda çocuklara...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu

Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu Kartal Yüzme Kursu ve Havuzu Kartal yüzme kursu ve yüzme havuzu Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yüzme faaliyetlerimizi Yakacık yüzme havuzunda devam ettirmekteyiz. Kartal Yakacık yüzme havuzunda yüzme kursu faaliyetlerimiz...

DAHA FAZLA BİLGİ AL