KURSLAR

Ana Sayfa » KURSLAR

Ata Yüzme Spor Kulübü

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu yakasında yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimleri veren federi bir kulüptür.

Aynı zamanda küçük yaş gruplarında lisanslı yüzücüler yetiştirerek Türkiye'de ve Avrupa yüzme müsabakalarına katılan profesyonel bir kulüptür.

Merkezi Kartal Yakacıkta olan yüzme kulübü çalışmalarının büyük çoğunluğunu Kartal Yakacık yüzme havuzunda sürdürmektedir.

Yüzme bilmeyen yetişkin ve çocukların yüzme eğitimi aldığı gibi yüzme bilen yetişkin ve çocuklar aynı zamanda spor amaçlı katılabilirler. Aynı zamanda kişiye özel yüzme dersleri de verilmektedir.

Yüzme Kursu Üyelik Sistemi

Yüzme kursu üyelikleri aylık olarak yapılmaktadır. Aylık sekiz seanstan oluşan yüzme kursu üyeliğinde derslere katılım hafta da gündür, her ders bir saat sürmektedir.

Grup dersler altı kişilik sınıflar halinde yapılmaktadır. Aylık üyeliklerde size ayrılan gün ve saatlerde derslere katılma zorunluluğu vardır. Katılmadığınız derslerin telafisi yoktur. Aylık üyeliklerde erkekler dört hafta sekiz derse girecekler, kadınlar beş hafta sekiz derse girmektedirler.

Yetişkin Yüzme Kursu
01

Yetişkin Yüzme Kursu

YETİŞKİN YÜZME KURSU Size en yakın lokasyonda bulunan tesislerimizde yüzme eğitimi alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Randevu... DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Dersi
02

Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Önemli Uyarı: Özel yüzme dersleri hakkında sıkça sorulan genel sorular için sıkça sorulan sorular sayfamızı lütfen ziyaret... DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çocuk Yüzme Kursu
03

Çocuk Yüzme Kursu

Çocuk Yüzme Kursu Size en yakın lokasyonda bulunan tesislerimizde yüzme eğitimi alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Randevu sistemi... DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yaz Yüzme Okulu
04

Yaz Yüzme Okulu

Yaz Yüzme Okulu 03 yaş ile 14 yaş aralığı yaz yüzme kurslarımız bayramdan sonra başlayacaktır. Yaz yüzme okulu çalışmalarımız Kartal Yakacık... DAHA FAZLA BİLGİ AL

ATA YÜZME SPOR KULÜBÜ

Kulübümüz bünyesinde çalışmak üzere bay - bayan deneyimli yüzme antrenörleri aranmaktadır. Aynı zamanda kulübümüzün ofisinde tam zamanlı çalışmak üzere bayan ofis personel aranmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Ata Yüzme Spor Kulübü - Yönetimi