Denizde Yüzme Dersi

Ana Sayfa » Blog » Denizde Yüzme Dersi
Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Yüzme Dersi

Denizde yüzme dersi ve önemi, yüzme havuzlarımızda yüzme dersi alan bir çok öğrencimizden kulağa gelen ilk soru, hocam öğrendiklerimi denizde de yapabilecek miyim oluyor? Birçok kişi derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca yapabilirken, birçok kişi ise zorluk çekebiliyor. Veya korktuğu için kendini riske atmıyor. Bizde kulüp olarak neden olmasın dedik.

2021 yaz sezonunda bu durumda olan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılacak olan bireylere bu hizmetini başlatmayı planlıyoruz.

denizde yüzme dersi

Denizde Yüzme Dersi

Bu eğitim programı yüzme kursu alacak kişinin denizde derinlik korkularını yenebilmeyi öğretmektir. Ve kendi başlarına derin sularda su üzerinde kalarak kendi başlarına yüzebilmelerini sağlamak. Denizde yüzme öğrenme  programında eğitim verecek olan yüzme eğitmeni, öğretmenlik sertifikasına sahip kişilerdir. Bu eğitim programı için gerekli kişisel eşyalar, denizde kullandığınız kişisel malzemelerdir. Bone ve yüzme gözlüğü takma zorunluğu yoktur. Herkes kendi isteği üzerine kullanabilirler.

Yetişkinlere ve Çocuklara Olmak Üzere

Yetişkin bireylerin yanı sıra bu programı küçük yaş grubundaki çocuklar ile de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küçük yaş grubu çocuklar yaş gruplarına göre ebeveynleri ile katılım sağlayabilecekler.

Öncelikli olarak eğitim programımızı kısa özet olarak sizlere anlatalım. Bire bir yapılan denizde yüzme dersi günü birlik olarak planlanacaktır. Eğitimler İstanbul Anadolu yakasında, sığ bir  denizde yapılacaktır. Denizde yüzme eğitimi, deneyimlerinizi bizimle paylaşın, size en doğru şekilde eğitim vererek, tüm sorunlarınızı birlikte çözümleyelim.

Özellikle çalışmalar bire bir denizde özel yüzme dersi şeklinde veya beş kişilik grup yüzme dersleri şeklinde olacaktır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, eğitim alacağınız tesisi sizler ile paylaşacağız.

Denizde yüzme dersi programı 2021 yaz sezonunda her ayın belli haftasında sizlerden gelen talep doğrultusunda yapılacaktır. Aynı zamanda yüzme eğitmenlerimize de uygun olacak şekilde planlanacaktır. Günü birlik yapılacak olacak eğitim programında saat sınırlaması vardır. Ortalama olarak eğitim alacağınız süre 2 saattir. Özel ders şeklinde planlanan ders süreleri karşılıklı olarak belirlenecektir.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yüzerek Zayıflayın

Yüzerek Zayıflayın Yüzerek Zayıflayın Yüzme kilo verdirir mi? Yüzme sporunu kilo almak için veya kilo vermek için yapmak doğru bir seçim mi? Yoksa yüzme iştahımızı açara daha mı çok kilo almamıza neden olur? Kilo almak veya kilo vermek...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Bitmeyen Yüzücü Bahaneleri

Bitmeyen Yüzücü Bahaneleri Yüzücülerin Tükenmek Bilmeyen Bahaneleri Başarıya odaklanmayan çoğu yüzücünün hep bahaneleri vardır İstikrar, Devamlılık, kendini geliştirmek, duvar yıkmak onlar için söz konusu değildir. Devamlı konuşurlar ama...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Antrenörleri İçin İngilizce Antrenman Kısaltmaları ve Türkçeleri

Yüzme Antrenörleri İçin İngilizce Antrenman Kısaltmaları ve Türkçeleri Yüzmede Bilinmesi Gereken İngilizce ve Türkçe Terimler İngilizce, dünya üzerinde 1,8 milyar insan tarafından konuşulur. İngilizce günümüzde uluslar arası dil, iletişim dili veya dünya dili olarak adlandırılır. İngilizce;...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Öğrenme Kursu

Yüzme Öğrenme Kursu Yüzme Öğrenme Kursu ve Havuzu Öncelikle konuya psikolojik olarak yaklaşmak istiyorum. Yani nedir bu psikolojik durum? Yüzme eğitimi alacak yetişkin veya çocukların eğer sudan aşırı korkusu, derinlik korkusu gibi durumları...

DAHA FAZLA BİLGİ AL