Denizde Yüzme Dersi

Ana Sayfa » Blog » Denizde Yüzme Dersi
Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Yüzme Dersi

Denizde yüzme dersi ve önemi, yüzme havuzlarımızda yüzme dersi alan bir çok öğrencimizden kulağa gelen ilk soru, hocam öğrendiklerimi denizde de yapabilecek miyim oluyor? Birçok kişi derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca yapabilirken, birçok kişi ise zorluk çekebiliyor. Veya korktuğu için kendini riske atmıyor. Bizde kulüp olarak neden olmasın dedik.

2021 yaz sezonunda bu durumda olan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılacak olan bireylere bu hizmetini başlatmayı planlıyoruz.

denizde yüzme dersi

Denizde Yüzme Dersi

Bu eğitim programı yüzme kursu alacak kişinin denizde derinlik korkularını yenebilmeyi öğretmektir. Ve kendi başlarına derin sularda su üzerinde kalarak kendi başlarına yüzebilmelerini sağlamak. Denizde yüzme öğrenme  programında eğitim verecek olan yüzme eğitmeni, öğretmenlik sertifikasına sahip kişilerdir. Bu eğitim programı için gerekli kişisel eşyalar, denizde kullandığınız kişisel malzemelerdir. Bone ve yüzme gözlüğü takma zorunluğu yoktur. Herkes kendi isteği üzerine kullanabilirler.

Yetişkinlere ve Çocuklara Olmak Üzere

Yetişkin bireylerin yanı sıra bu programı küçük yaş grubundaki çocuklar ile de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küçük yaş grubu çocuklar yaş gruplarına göre ebeveynleri ile katılım sağlayabilecekler.

Öncelikli olarak eğitim programımızı kısa özet olarak sizlere anlatalım. Bire bir yapılan denizde yüzme dersi günü birlik olarak planlanacaktır. Eğitimler İstanbul Anadolu yakasında, sığ bir  denizde yapılacaktır. Denizde yüzme eğitimi, deneyimlerinizi bizimle paylaşın, size en doğru şekilde eğitim vererek, tüm sorunlarınızı birlikte çözümleyelim.

Özellikle çalışmalar bire bir denizde özel yüzme dersi şeklinde veya beş kişilik grup yüzme dersleri şeklinde olacaktır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, eğitim alacağınız tesisi sizler ile paylaşacağız.

Denizde yüzme dersi programı 2021 yaz sezonunda her ayın belli haftasında sizlerden gelen talep doğrultusunda yapılacaktır. Aynı zamanda yüzme eğitmenlerimize de uygun olacak şekilde planlanacaktır. Günü birlik yapılacak olacak eğitim programında saat sınırlaması vardır. Ortalama olarak eğitim alacağınız süre 2 saattir. Özel ders şeklinde planlanan ders süreleri karşılıklı olarak belirlenecektir.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Optimum Yüzme Antrenmanı

Optimum Yüzme Antrenmanı Optimum Antrenmanı Ağırlık kaldırırken, işin nasıl yapılması gerektiği konusunda oldukça iyi bir fikriniz var. Yukarı, aşağı, belirli bir ağırlık miktarıyla belirli sayıda tekrar birkaç sette tekrarlanabilir....

DAHA FAZLA BİLGİ AL
2015 Yüzme Kursları

2015 Yüzme Kursları 2015 Sezonu Yüzme Kursları – Ata Yüzme Spor Kulübü 2015 yaz dönemi yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu faaliyet programımız Anadolu yakasında üç farklı profesyonel havuzda verilmektedir. Aylık üyelikler şeklinde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Sancaktepe Yüzme Havuzu

Sancaktepe Yüzme Havuzu Sancaktepe Yüzme Havuzu Sancaktepe yüzme havuzu ve Sancaktepe yakın bölgelerinden gelen talepler doğrultusunda Sancaktepe yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz Kartal Yakacık yüzme havuzunda devam etmektedir. Ata Yüzme Spor...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
3 Yaş Yüzme Kursları

3 Yaş Yüzme Kursları Çocuk Yüzme Kursu 3 yaş yüzme kursları ve 06 yaş çocuklar için yüzme kursları  Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Yakacık yüzme havuzlarında  Ata Yüzme Spor Kulübü olarak devam etmektedir. Size en yakın lokasyonda...

DAHA FAZLA BİLGİ AL