Denizde Yüzme Dersi

Ana Sayfa » Blog » Denizde Yüzme Dersi
Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Yüzme Dersi

Denizde yüzme dersi ve önemi, yüzme havuzlarımızda yüzme dersi alan bir çok öğrencimizden kulağa gelen ilk soru, hocam öğrendiklerimi denizde de yapabilecek miyim oluyor? Birçok kişi derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca yapabilirken, birçok kişi ise zorluk çekebiliyor. Veya korktuğu için kendini riske atmıyor. Bizde kulüp olarak neden olmasın dedik.

2021 yaz sezonunda bu durumda olan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılacak olan bireylere bu hizmetini başlatmayı planlıyoruz.

denizde yüzme dersi

Denizde Yüzme Dersi

Bu eğitim programı yüzme kursu alacak kişinin denizde derinlik korkularını yenebilmeyi öğretmektir. Ve kendi başlarına derin sularda su üzerinde kalarak kendi başlarına yüzebilmelerini sağlamak. Denizde yüzme öğrenme  programında eğitim verecek olan yüzme eğitmeni, öğretmenlik sertifikasına sahip kişilerdir. Bu eğitim programı için gerekli kişisel eşyalar, denizde kullandığınız kişisel malzemelerdir. Bone ve yüzme gözlüğü takma zorunluğu yoktur. Herkes kendi isteği üzerine kullanabilirler.

Yetişkinlere ve Çocuklara Olmak Üzere

Yetişkin bireylerin yanı sıra bu programı küçük yaş grubundaki çocuklar ile de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küçük yaş grubu çocuklar yaş gruplarına göre ebeveynleri ile katılım sağlayabilecekler.

Öncelikli olarak eğitim programımızı kısa özet olarak sizlere anlatalım. Bire bir yapılan denizde yüzme dersi günü birlik olarak planlanacaktır. Eğitimler İstanbul Anadolu yakasında, sığ bir  denizde yapılacaktır. Denizde yüzme eğitimi, deneyimlerinizi bizimle paylaşın, size en doğru şekilde eğitim vererek, tüm sorunlarınızı birlikte çözümleyelim.

Özellikle çalışmalar bire bir denizde özel yüzme dersi şeklinde veya beş kişilik grup yüzme dersleri şeklinde olacaktır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, eğitim alacağınız tesisi sizler ile paylaşacağız.

Denizde yüzme dersi programı 2021 yaz sezonunda her ayın belli haftasında sizlerden gelen talep doğrultusunda yapılacaktır. Aynı zamanda yüzme eğitmenlerimize de uygun olacak şekilde planlanacaktır. Günü birlik yapılacak olacak eğitim programında saat sınırlaması vardır. Ortalama olarak eğitim alacağınız süre 2 saattir. Özel ders şeklinde planlanan ders süreleri karşılıklı olarak belirlenecektir.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

İstanbul Yüzme Kursları

İstanbul Yüzme Kursları İstanbul Yüzme Kursları Yüzme dersleri almak için daha önce az da olsa yüzme bilginizin olmasına gerek yok. Aksine yüzme dersi almak isteyen insanların çoğunluğu hiç yüzme bilmeyen insanlardan oluşuyor. Yüzme dersleri...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Öğrenmek İçin Yüzme Kursu Seçimi

Yüzme Öğrenmek İçin Yüzme Kursu Seçimi Yüzme Öğrenmek İçin Yüzme Kursu Seçimi Yüzme sporu ile ilgilenmek istedikten sonraki ilk aşamanız yüzme kursu seçimi olacaktır. Yüzme öğrenmek istiyorum demenizin hemen ardından doğru ve kaliteli bir kurs seçimi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Özel Yüzme Dersi Neden Almalıyım? Özel yüzme dersi alarak sizler de doğru teknikleri daha kısa sürede öğrenebilirsiniz. Profesyonel eğitmen eşliğinde yüzme derslerine katılarak kariyer yapacak kadar bu alanda kendinizi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
İşte Yüzme Sporunun Faydaları ve Yararları

İşte Yüzme Sporunun Faydaları ve Yararları Yüzme Sporunun İnsan Sağlığı Üzerindeki En Önemli Fayları ve Etkileri Su tüm insanlarda rahatlama ve gevşeme sağlayan bir zamanlar tedavi amacıyla kullanılan hayat için vazgeçilmez maddelerden biridir. Suyun içinde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL