Denizde Yüzme Dersi

Ana Sayfa » Blog » Denizde Yüzme Dersi
Denizde Yüzme Dersi

Denizde Yüzme Dersi

Yüzme havuzlarımızda yüzme dersi alan bir çok öğrencimizden kulağa gelen ilk soru, hocam öğrendiklerimi denizde de yapabilecek miyim oluyor? Birçok kişi derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca yapabilirken, birçok kişi ise zorluk çekebiliyor. Veya korktuğu için kendini riske atmıyor.

Bizde Ata Yüzme Spor Kulübü olarak 2021 yaz sezonunda bu durumda olan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılacak olan bireylere denizde yüzme dersi hizmetini başlatmayı planlıyoruz.

Bu eğitim programı denizde yüzme kursu temel amacı deneyimli eğitmenlerimiz ile insanların denizde derinlik korkularını yenebilmeyi öğretmek ve kendi başlarına derin sularda su üzerinde kalarak kendi başlarına yüzebilmelerini sağlamak.

Yetişkin bireylerin yanı sıra bu programı küçük yaş grubundaki çocuklar ile de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küçük yaş grubu çocuklar yaş gruplarına göre ebeveynleri ile katılım sağlayabilecekler.

Öncelikli olarak eğitim programımızı kısa özet olarak sizlere anlatalım. Denizde yüzme dersi günü birlik olarak planlanacaktır. Denizde yüzme kursu faaliyetlerimiz Tuzla Mercan sahilinde özel bir tesisin ortamında planlanmaktadır. Sığ sular, ve tamamen kumlu bir plaj.

Özellikle çalışmalar bire bir denizde özel yüzme dersi şeklinde veya beş kişilik grup yüzme dersleri şeklinde olacaktır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, eğitim alacağınız tesisi sizler ile paylaşacağız.

Denizde yüzme dersi 2021 yaz sezonunda her ayın belli haftasında sizlere ve yüzme eğitmenlerimize de uygun olarak şekilde planlanacaktır.

Yetişkin ve çocuklar için denizde yüzme dersi eğitim programı hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yetişkin Yüzme Eğitimi

Yetişkin Yüzme Eğitimi YETİŞKİN YÜZME EĞİTİMİ Yetişkinler de yüzme öğrenme süresi kişiden kişiye değişmektedir. Aynı zaman da yüzme eğitimi alacağınız eğitmenin öğretmenlik kabiliyeti de yüzme öğrenme süresinde çok önemli...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmede Streamline Nedir?

Yüzmede Streamline Nedir? Yüzmede Streamline Nedir? Yüzmede streamline esas duruş olarak değerlendirilen gergin duruş pozisyonuna uluslararası platformda ‘Streamline’ denilmektedir. Streamline duruşunun temel amacı, sporcunun yüzme sırasındaki...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Derslerinde Yüzme Korkusunu Yenmek

Özel Yüzme Derslerinde Yüzme Korkusunu Yenmek Özel Yüzme Derslerinde Yüzme Korkusunu Yenmek Yüzmek birçok insanın korktuğu bir spordur. Yüzmek isteyip de sırf korktuğu için suya bile giremeyen insanlar var. Fakat yüzmeyi öğrendikten sonra bu korkuların ne kadar...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yaz Geldi, Yüzme Bilmeyen Kalmasın

Yaz Geldi, Yüzme Bilmeyen Kalmasın İstanbul Yüzme Kursları İstanbul yüzme kursları İstanbul bölgesinde binlerce firma tarafından verilen bir hizmettir. Size yakın adreslerdeki kurs programlarını tercih ederek sizde zihinsel ve bedensel gelişim için yüzmeyi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL