Denizde Yüzme Dersi

Ana Sayfa » Blog » Denizde Yüzme Dersi
Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Yüzme Dersi

Denizde yüzme dersi ve önemi, yüzme havuzlarımızda yüzme dersi alan bir çok öğrencimizden kulağa gelen ilk soru, hocam öğrendiklerimi denizde de yapabilecek miyim oluyor? Birçok kişi derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca yapabilirken, birçok kişi ise zorluk çekebiliyor. Veya korktuğu için kendini riske atmıyor. Bizde kulüp olarak neden olmasın dedik.

2021 yaz sezonunda bu durumda olan öğrencilerimize ve aramıza yeni katılacak olan bireylere bu hizmetini başlatmayı planlıyoruz.

denizde yüzme dersi

Denizde Yüzme Dersi

Bu eğitim programı yüzme kursu alacak kişinin denizde derinlik korkularını yenebilmeyi öğretmektir. Ve kendi başlarına derin sularda su üzerinde kalarak kendi başlarına yüzebilmelerini sağlamak. Denizde yüzme öğrenme  programında eğitim verecek olan yüzme eğitmeni, öğretmenlik sertifikasına sahip kişilerdir. Bu eğitim programı için gerekli kişisel eşyalar, denizde kullandığınız kişisel malzemelerdir. Bone ve yüzme gözlüğü takma zorunluğu yoktur. Herkes kendi isteği üzerine kullanabilirler.

Yetişkinlere ve Çocuklara Olmak Üzere

Yetişkin bireylerin yanı sıra bu programı küçük yaş grubundaki çocuklar ile de gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Küçük yaş grubu çocuklar yaş gruplarına göre ebeveynleri ile katılım sağlayabilecekler.

Öncelikli olarak eğitim programımızı kısa özet olarak sizlere anlatalım. Bire bir yapılan denizde yüzme dersi günü birlik olarak planlanacaktır. Eğitimler İstanbul Anadolu yakasında, sığ bir  denizde yapılacaktır. Denizde yüzme eğitimi, deneyimlerinizi bizimle paylaşın, size en doğru şekilde eğitim vererek, tüm sorunlarınızı birlikte çözümleyelim.

Özellikle çalışmalar bire bir denizde özel yüzme dersi şeklinde veya beş kişilik grup yüzme dersleri şeklinde olacaktır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, eğitim alacağınız tesisi sizler ile paylaşacağız.

Denizde yüzme dersi programı 2021 yaz sezonunda her ayın belli haftasında sizlerden gelen talep doğrultusunda yapılacaktır. Aynı zamanda yüzme eğitmenlerimize de uygun olacak şekilde planlanacaktır. Günü birlik yapılacak olacak eğitim programında saat sınırlaması vardır. Ortalama olarak eğitim alacağınız süre 2 saattir. Özel ders şeklinde planlanan ders süreleri karşılıklı olarak belirlenecektir.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yüzmeyi Profesyonel Eğitmenlerden Öğrenin

Yüzmeyi Profesyonel Eğitmenlerden Öğrenin Yüzmeyi Profesyonel Eğitmenlerden Öğrenin Tüm uzmanların en etkili sportif faaliyet nedir sorusunun cevabında fikir birliğine vardıkları tek bir alan var. O da kuşkusuz yüzme sporudur. Suyun direncine karşı yapılan...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmenin Fizyolojik Etkileri

Yüzmenin Fizyolojik Etkileri Yüzmenin Fizyolojik Faydaları Yüzmenin vücutta yaptığı fizyolojik etkiler, bütün fiziksel faaliyetler ve özellikle yüzme, vücuda bazılarından daha önce sözü edilen uzun vadeli ve kısa vadeli fizyolojik etkiler yaparlar....

DAHA FAZLA BİLGİ AL
2015 Yüzme Kursları

2015 Yüzme Kursları 2015 Sezonu Yüzme Kursları – Ata Yüzme Spor Kulübü 2015 yaz dönemi yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu faaliyet programımız Anadolu yakasında üç farklı profesyonel havuzda verilmektedir. Aylık üyelikler şeklinde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu yakasında yetişkin ve çocuklara yüzme eğitimleri vermeye devam ediyor. İstanbul Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Yakacık ve Gebze...

DAHA FAZLA BİLGİ AL