Kadıköy Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Kadıköy Yüzme Havuzu

Kadıköy Yüzme Havuzu

Yetişkinler ve çocuklar için Kadıköy yüzme kursu faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzunda yaz kış devam etmektedir. Yüzme havuzu yarı olimpik standartlarda olup beş kulvardır. Yüzme kurslarımız aylık üyelikler şeklinde olup, hafta da iki gün birer saat olarak planlanmaktadır. Eğitimler bay – bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır.

Yüzme havuzunun su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır. Havuzun temizliği düzenli olarak okul yönetimi tarafından yapılmaktadır. Yüzme kulübümüzde yüzmeyi bilenler spor amaçlı ve sağlık amaçlı bize katılabilirler.

Kadıköy yüzme havuzu

Kadıköy Yetişkin Yüzme Dersi

Kadıköy yetişkin yüzme kursu çalışmalarımız aylık üyelikler şeklindedir. Kadıköy yüzme havuzu yetişkin yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye yüzme eğitimleri olarak gruplar halinde organize edilmektedir.

Yetişkinler aynı zamanda bire bir özel yüzme dersleri de alabilirler. Kadıköy yetişkin yüzme dersi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yüzme okulu

Çocuk Yüzme Okulu

Kadıköy çocuk yüzme okulu olarak çalışmaları yine aylık üyelikler şeklindedir. Çocuk yüzme eğitimleri 3 yaştan başlamaktadır. Yüzme okulumuzda eğitimler yaş grupları ve yüzme seviyelerine göre planlanarak çalışmalar gerçekleşmektedir.

Gruplar halinde yapılan yüzme dersleri maksimum her bir grupta beş kişi olarak şekilde organize edilerek işlenmektedir. Çocuk yüzme okulu ve yüzme hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Kadıköy yüzme kursu eğitimleri için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

foto foto foto foto foto foto

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yüzme Performansını Arttırma Yöntemleri

Yüzme Performansını Arttırma Yöntemleri Yüzmede Performansı Arttırma ve Yöntemleri Yüzmek sadece sporla ilgili değil; fizikle (aerodinamik) de ilgili bir aktivitedir. Yüzmenin bu zor yanlarına rağmen,  yüzme performansını arttırma yöntemleri ile yüzme dalında...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Maltepe Yüzme Havuzu ve Kursları

Maltepe Yüzme Havuzu ve Kursları Maltepe Yüzme Kursu – Ata Yüzme Kulübü Maltepe yüzme havuzu TADİLAT nedeniyle kapalıdır.  İstanbul Maltepe Müzahir Sille yüzme havuzu yetişkin ve çocuk yüzme kursları ve özel yüzme dersleri için bize ulaşarak...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kurbağalama Yüzme Paleti

Kurbağalama Yüzme Paleti Kurbağalama Yüzme Tekniği – Yüzme Paleti Kurbağalama yüzme tekniği antrenmanları için yeni tasarlanmış kurbağalama yüzme paleti, bu teknikte kurbağa ayak vuruşunu, suyun direncini daha kolay kavrama amacı ile...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Öncesinde Isınmanın Önemi

Yüzme Öncesinde Isınmanın Önemi Yüzme Öncesi ve Sonrası Esneme ve Isınmanın Önemi Isınma ve antrenman sporcular için son derece önemli olduğu gibi aynı zamanda yüzme için de oldukça önem içermektedir. Yüzme öncesinde ısınmanın en büyük önemi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL