Kadıköy Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Kadıköy Yüzme Havuzu

Kadıköy Yüzme Havuzu

Yetişkinler ve çocuklar için Kadıköy yüzme kursu faaliyetlerimiz Kadıköy yüzme havuzunda yaz kış devam etmektedir. Yüzme eğitimleri Özel Semiha Şakir Okulları Kadıköy yüzme havuzunda  ve Burhan Felek Spor kompleksi yüzme havuzlarında verilmektedir.

Yüzme havuzu yarı olimpik standartlarda olup beş kulvardır. Yüzme kurslarımız aylık üyelikler şeklinde olup, hafta da iki gün birer saat olarak planlanmaktadır.

Yüzme havuzunun su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır. Havuzun temizliği düzenli olarak okul yönetimi tarafından yapılmaktadır. Yüzme kulübümüzde yüzmeyi bilenler spor amaçlı ve sağlık amaçlı bize katılabilirler.

Kadıköy yüzme havuzu

Kadıköy Yetişkin Yüzme Dersi

Kadıköy yetişkin yüzme kursu çalışmalarımız aylık üyelikler şeklindedir. Kadıköy yüzme havuzu yetişkin yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye yüzme eğitimleri olarak gruplar halinde organize edilmektedir.

Yetişkinler aynı zamanda bire bir özel yüzme dersleri de alabilirler. Kadıköy yetişkin yüzme dersi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yüzme okulu

Çocuk Yüzme Okulu

Kadıköy çocuk yüzme okulu olarak çalışmaları yine aylık üyelikler şeklindedir. Çocuk yüzme eğitimleri 3 yaştan başlamaktadır. Yüzme okulumuzda eğitimler yaş grupları ve yüzme seviyelerine göre planlanarak çalışmalar gerçekleşmektedir.

Gruplar halinde yapılan yüzme dersleri maksimum her bir grupta beş kişi olarak şekilde organize edilerek işlenmektedir. Çocuk yüzme okulu ve yüzme hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Kadıköy yüzme kursu eğitimleri için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

foto foto foto foto foto foto

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Serbest Yüzme Ayak Vuruşu

Serbest Yüzme Ayak Vuruşu Serbest Yüzme Tekniğinde Doğru Ayak Vuruşu Serbest stilde su içerisinde bizi ilerleten gücün ortalama % 10’u ayak vuruşundan gelir. Tüm stillerin içinde en düşük oran serbest stildedir. Anlaşıldığı gibi serbest...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Özel Yüzme Dersi Neden Almalıyım? Özel yüzme dersi alarak sizler de doğru teknikleri daha kısa sürede öğrenebilirsiniz. Profesyonel eğitmen eşliğinde yüzme derslerine katılarak kariyer yapacak kadar bu alanda kendinizi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
27/28 Nisan Kırklareli 23 Nisan Bahar Şenlikleri Yarışları – 2019

27/28 Nisan Kırklareli 23 Nisan Bahar Şenlikleri Yarışları – 2019 27 – 28 Nisan 2019  Kırklareli 23 Nisan Bahar Şenlikleri Yüzme Müsabakaları Ata Yüzme Spor Kulübü 27 – 28 Nisan 2019’da Kırklareli yüzme havuzunda gerçekleşen 23 Nisan Bahar Şenlikleri yüzme yarışlarına...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Öncesinde Isınmanın Önemi

Yüzme Öncesinde Isınmanın Önemi Yüzme Öncesi ve Sonrası Esneme ve Isınmanın Önemi Isınma ve antrenman sporcular için son derece önemli olduğu gibi aynı zamanda yüzme için de oldukça önem içermektedir. Yüzme öncesinde ısınmanın en büyük önemi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL