Kadıköy Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » HAVUZLAR » Kadıköy Yüzme Havuzu

Kadıköy Yüzme Havuzu

Yetişkinler ve çocuklar için Kadıköy yüzme kursu faaliyetlerimiz Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzunda yaz kış devam etmektedir. Yüzme havuzu yarı olimpik standartlarda olup beş kulvardır. Yüzme kurslarımız aylık üyelikler şeklinde olup, hafta da iki gün birer saat olarak planlanmaktadır. Eğitimler bay – bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır.

Yüzme havuzunun su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır. Havuzun temizliği düzenli olarak okul yönetimi tarafından yapılmaktadır. Yüzme kulübümüzde yüzmeyi bilenler spor amaçlı ve sağlık amaçlı bize katılabilirler.

Kadıköy yüzme havuzu

Kadıköy Yetişkin Yüzme Dersi

Kadıköy yetişkin yüzme kursu çalışmalarımız aylık üyelikler şeklindedir. Kadıköy yüzme havuzu yetişkin yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve ileri seviye yüzme eğitimleri olarak gruplar halinde organize edilmektedir.

Yetişkinler aynı zamanda bire bir özel yüzme dersleri de alabilirler. Kadıköy yetişkin yüzme dersi hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kadıköy yüzme okulu

Çocuk Yüzme Okulu

Kadıköy çocuk yüzme okulu olarak çalışmaları yine aylık üyelikler şeklindedir. Çocuk yüzme eğitimleri 3 yaştan başlamaktadır. Yüzme okulumuzda eğitimler yaş grupları ve yüzme seviyelerine göre planlanarak çalışmalar gerçekleşmektedir.

Gruplar halinde yapılan yüzme dersleri maksimum her bir grupta beş kişi olarak şekilde organize edilerek işlenmektedir. Çocuk yüzme okulu ve yüzme hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz. Kadıköy yüzme kursu eğitimleri için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

 

foto foto foto foto foto foto

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

2019-2020 Yeni Sezon Performans Çalışmalarımız

2019-2020 Yeni Sezon Performans Çalışmalarımız 2019 – 2020 SEZONUNDA TÜM SPORCULARIMIZA BAŞARILAR DİLERİZ 2019 – 2020 Yüzme müsabakaları için yeni sezon antrenmanlarımız Yakacık yüzme havuzunda başlamıştır. Ata Yüzme Performans sporcularımızın haricinde,...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Bel ve Boyun Fıtığında Yüzmenin Faydaları

Bel ve Boyun Fıtığında Yüzmenin Faydaları Bel ve Boyun Fıtığı İçin Yüzmenin Faydaları Bel ve boyun fıtığı gibi bir çok rahatsızların ilerlemesini engelleyen yüzme sporu insanlarda olumlu sonuçlar veriyor. Karın ve sırt kaslarını kuvvetlendiren yüzme sporu,...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Serbest Yüzme Nefes Tekniği

Serbest Yüzme Nefes Tekniği Serbest Stil Yüzmede Nefes Nasıl Alınır? Yüzmede birçok stil bulunmaktadır. Özel tekniklerin yanı sıra birçok kişinin rahatlıkla tercihi olan serbest yüzme tekniği, belirli özelliklere sahiptir. En kolay olan yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kapalı Yüzme Havuzu

Kapalı Yüzme Havuzu İstanbul Kapalı Yüzme Havuzları Yetişkinler için yüzme kursları kişilerin en çok talep ettikleri yaz ve kış olmak üzere birçok kişinin aktif bir şekilde yüzme öğrenmesinde etkili olmaktadır. Kişilerin yaşadıkları...

DAHA FAZLA BİLGİ AL