Tuzla Yüzme Kursu

Ana Sayfa » Blog » Tuzla Yüzme Kursu
Tuzla Yüzme Kursu

Tuzla Ata Yüzme Kursu

Ata Yüzme Spor Kulübü olarak İstanbul Anadolu yakasının en modern havuzlarında yüzme eğitimlerimize bir yenisini daha ekledik. Ata Yüzme Kulübü Tuzla yüzme havuzunda yetişkinlere ve çocuklara yüzme dersleri ve özel derslerine başlamıştır.

Yetişkin ve çocuklar için yüzme eğitimlerimiz aylık üyelikler şeklinde olup, eğitimlerimiz maksimum 5 kişi ile yapılmaktadır. Eğitimlerde çalışmalarımız yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre organize edilmektedir. Tuzla yüzme kursu yetişkin ve çocuk yüzme dersleri günleri ve saatleri için bize ulaşabilirsiniz.  Ata yüzme kursu olarak her yaş grubuna yüzme eğitimleri yaz kış devam etmektedir.

Tuzla Bebek Yüzme Kursu ve Havuzu

Aynı zamanda Tuzla Ata Yüzme Kulübümüzde bebeklere de yüzme eğitimlerimiz özel yüzme havuzumuzda verilmektedir. Bebekler için dizayn edilmiş bebek yüzme havuzunda eğitimler ebeveyn eşliğinde olup,  06 ay dan 36 aya kadar verilmektedir. Aynı zamanda 4 yaş ve 5 yaş  ve üzeri çocuklarda eğitimlerimizde devam etmektedir.

bebek yüzme

Tuzla Çocuk Yüzme Kursu

Tuzla çocuk yüzme kursu eğitim faaliyetlerimiz her çocuğun yaş grubuna göre eğitim sınıfları planlanarak sürdürülmektedir. Başlangıç seviyesi , orta seviye ve yüzme bilenlerden oluşan çocuklar için yüzme eğitimlerimiz profesyonel eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır.

Aynı zamanda küçük yaş gruplarında yetenekli çocuklarına sporcu olma imkanları da söz konusudur. Ata Yüzme Spor Kulübü Türkiye yüzme federasyonuna bağlı Ulusal ve Uluslararası yüzme müsabakalarına katılan resmi bir kulüptür. Katıldığımız yarışları görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Ata Yüzme Performans Takımı

Ata Yüzme Kulübü yüzme kursu çalışmalarımıza katılmak eğitimlerimizi yerinde izlemek ve yüzme antrenörlerimiz ile tanışmak için bize ulaşarak Randevu talebinde bulununuz size yardımcı olalım.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Ata Yüzme Spor Kulübü Tekirdağ Yüzme Yarışları

Ata Yüzme Spor Kulübü Tekirdağ Yüzme Yarışları 9-10 YAŞ TEŞVİK, 11-12 YAŞ İL İÇİ VİZE VE AÇIK YAŞ BARAJ GEÇME MÜSABAKALARI 23-24 ŞUBAT 2019 – TEKİRDAĞ Tekirdağ ilinde düzenlenen 9-10 yaş teşvik yarışlarına kulübümüz alt yapısında yetişmiş olan...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmede Performansı Etkileyen Faktörler

Yüzmede Performansı Etkileyen Faktörler Yüzmede Antrenman Bilgisi Bu konuda yüzmede antrenman bilgisi, performans, performansı oluşturan ve etkileyen öğelerden bahsedeceğiz. Öncelikle yüzmede performan nedir ile başlayalım. Yüzmede Performans Nedir? Bir fiziksel...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Serbest Yüzme Ayak Vuruşu

Serbest Yüzme Ayak Vuruşu Serbest Yüzme Tekniğinde Doğru Ayak Vuruşu Serbest stilde su içerisinde bizi ilerleten gücün ortalama % 10’u ayak vuruşundan gelir. Tüm stillerin içinde en düşük oran serbest stildedir. Anlaşıldığı gibi serbest...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Havuz Mu Yoksa Deniz Mi

Havuz Mu Yoksa Deniz Mi Yüzme Öğrenmek İçin Deniz Mi ? Yoksa Havuz Mu Daha Kolaydır? İnternet üzerinde yapılan araştırmalardan bir diğeri de yüzmeyi denizde mi, yoksa havuzda mı öğrenmeli? Denizde yüzme nasıl öğrenilir? Yüzme öğrenmek...

DAHA FAZLA BİLGİ AL