2015 Yüzme Kursları

2015 Yüzme Kursları

2015 Sezonu Yüzme Kursları - Ata Yüzme Spor Kulübü

2015 yaz dönemi yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu faaliyet programımız Anadolu yakasında üç farklı profesyonel havuzda verilmektedir. Aylık üyelikler şeklinde organize ettiğimiz yüzme kursları veya bir bir özel yüzme derslerinin işlenişi, yüzme kursu için neler gerekli gibi merak ettiğiniz soruları bu yazımızda okuyabilirsiniz.

2015 Yaz Sezonu Yetişkin Yüzme Kursu Faaliyet Programı

İstanbul Anadolu Yakası yetişkinler yüzme kursu Üsküdar Buhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzlarında verilmektedir. Ataşehir'de yetişkinlere sadece bir bir özel yüzme dersleri verilmektedir. Yetişkin grup yüzme kursları aylık üyelik şeklindedir. Kursa katılım hafta da iki gündür. Aylık ders süresi bayanlar altı seans katılabilmektedir. Erkek üyeler ise sekiz ders katılabilmektedir. Bayan üyelerin özel nedenlerinde ötürü katılamadığı derslerin telafisi yapılmamaktadır. Aylık kurs ücretleri erkek üyelere göre %20 indirimlidir.

Yetişkin yüzme kursları bay-bayan karma gruplar halinde yapılmaktadır. Her eğitim grubu maksimum altı kişi ile yapılmaktadır. Yetişkin grup yüzme dersleri üç istasyondan oluşmaktadır. Yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Her yeni başlayan üyenin suya karşı adaptasyonu ve yüzme seviyesi belirlenmektedir. Bu seviye tespiti yapıldıktan sonra hangi eğitim grubunda eğitim alacaksa o grupta eğitime başlamaktadır. Her bir yetişkin ortamalama olarak 2 veya 3 aylık bir eğitim sürecinde yüzme öğrenebilmektedir.

Tabii bu durum kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir.

Yetişkinler için Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu Çalışma Saatlerimiz buraya tıklayınız.

Yetişkinler için Kartal Yakacık Yüzme Havuzu Çalışma Saatlerimiz için buraya tıklayınız.

Yetişkinler için Ataşehir Özel Yüzme Dersleri İçin buraya tıklayınız.

Profesyonel Yüzme Eğitmenlerimiz Eşliğinde Bilimsel Olarak Yüzme Dersi Alabilir, Yüzme Tekniklerinizi Kısa Sürede Geliştirebilirsiniz.

ata yüzme kursu

2015 Yaz Sezonu Çocuk Yüzme Kursu Faaliyet Programı

Çocuklar için Anadolu yakası yüzme kursu ve özel yüzme dersi devam etmektedir. İstanbul'da Anadolu Yakasında çocuklar için yüzme eğitimlerinde yaş sınırlaması 03 yaş ike 15 yaş çocuklardan oluşmaktadır. Çocukların yaş ve yüzme seviyelerine göre oluşturduğumuz yüzme gruplarında çocuklar hem eğleniyor, hemde yüzme öğreniyorlar. Gruplar halinde yapılan çocuk yüzme kurslarımızda her bir grupta çocuk sayısı maksimum altıdır. Aylık üyelikler şeklinde düzenlediğimiz çocuk yüzme kurslarına katılım haftada iki gündür. Aylık kurs süresi sekiz seanstan oluşmaktadır.

Çocuk yüzme kurslarımızda yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Yüzme kursuna yeni başlayan çocuklar, orta seviyede olan çocuklar ve yüzme bilenlerdir. Her eğitim grubunun başında bir eğitmen söz konusudur. Eğitmenlerimiz besyo mezunu ve yüzme eğitmenlik belgelerine sahiptirler.

İşte İstanbul'daki çocuk yüzme kursu faaliyetleri ve yüzme havuzları hakkında bilgiler,

Üsküdar Çocuk Yüzme Kursu Çalışma Saatlerimiz için buraya tıklayınız.

Kartal Yakacık Çocuk Yüzme Kursu Çalışma Saatlerimiz için buraya tıklayınız.

Ataşehir Çocuk Yüzme Kursu Çalışma Saatlerimiz için buraya tıklayınız.

İstanbul Anadolu Yakasındaki tüm yüzme kurslarımız için mutlaka bize ulaşarak Randevu alınız. Randevu telefonumuz aşağıdaki gibidir. Kontenjan sınırlamamız vardır.

Ata Yüzme Spor Kulübü

Ömer Küçükkurt - Baş Antrenör
Gsm: 0537 938 73 32

Bu yazı 995 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu

RASTGELE BLOG YAZILARI

2014 Yaz Dönemi Yüzme Kursu
Ata Yüzme Kulübü
2014 Yaz dönemi yüzme kursu kayıtlarımız devam etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasının en modern havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüz... >> Devamı İçin Tıklayınız
Yetişkinler İçin Özel Yüzme Dersi
Ata Yüzme Kulübü
Yetişkinler İçin Özel Yüzme Dersi Bu konumuzda sizlere yetişkinler için özel yüzme dersleri hakkında bilgiler vereceğiz. Yüzmenin birey... >> Devamı İçin Tıklayınız
Çocuklara Yüzme Eğitimi Nasıl Verilir?
Ata Yüzme Kulübü
Çocuklara Yüzme Eğitimi Nasıl Verilir? Çocuklarımızın beden ve ruh sağlığı için onları küçük yaşta spora yönlendirmemiz gerekir.... >> Devamı İçin Tıklayınız
Yüzerken Kulağa Su Kaçmaması İçin
Ata Yüzme Kulübü
Yüzerken Kulağa Su Kaçmaması İçin Kulaklara su kaçması gerek banyoda gerek yüzerken sık sık yaşanan bir durumdur. Su bulunduğu yüzeye... >> Devamı İçin Tıklayınız