Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Ana Sayfa » Blog » Anadolu Yakası Yüzme Kursu
Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Anadolu Yakası Yüzme Kursları

Anadolu Yakası Yüzme Kursuİstanbul Anadolu Yakasında yetişkin ve çocuk yüzme kursu, özel yüzme dersi faaliyetlerini Anadolu Yakasının en merkezi ve profesyonel yüzme havuzlarında devam ettiren Ata Yüzme Spor Kulübü yüzme derslerini aylık üyelikler şeklinde sürdürmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Yüzme Kursu faaliyetlerini Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzu ve Ataşehir Yüzme Havuzları olmak üzere üç farklı tesisi kullanmaktadır.

Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerini pedagoji gereği farklı zaman dilimlerinde sürdüren kulübümüz yüzme eğitimlerini grup yüzme dersleri veya bire bir özel yüzme dersi şeklinde vermektedir.

Yüzme dersleri maksimum 5 – 6 kişi ile yapılmaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme eğitimlerinde yaş sınırlaması çocuklarda 3 yaş ile 15 yaş, yetişkinler ise 16 yaş ile 50 yaştan oluşmaktadır. Anadolu Yakası Yüzme Kursları için bize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Anadolu Yakası Yüzme Kursu 2

Deneyimli eğitim kadromuz ile sizler veya çocuklarınız en kısa sürede yüzme öğrenebilir yüzme tekniklerini geliştirebilirler. Yetişkin ve çocuk eğitimlerimiz üç basamaktan oluşmaktadır. Başlangıç seviyesi, orta seviye ve yüzme bilenler şeklindedir. Her eğitim grubunun başında bir eğitmen söz konusudur.

Aynı zaman da grup yüzme derslerinin yanı sıra siz veya çocuğunuz da bire bir özel yüzme dersi de alabilirler. Özel yüzme dersleri sekiz saat paket programdan oluşmaktadır. Özel ders çalışma saatlerini karşılıklı görüşerek belirlemekteyiz. İstanbul anadolu yakası yüzme kursları hakkında bilgiler günceldir.

Anadolu Yakası Yüzme Kursu 3

 

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Bebek Yüzme Kursu

Bebek Yüzme Kursu Ata Baby Swim – Bebekler İçin Yüzme Kursu İstanbul Bu program ebeveynlerin temel yüzme eğitimini öğrenerek çocuklarıyla birlikte pekiştirme fırsatı bulmalarını teşvik etmektedir. Siz de bebeğinizle yüzme derslerimizi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çocuk Yüzme Kursu

Çocuk Yüzme Kursu Çocuk Yüzme Kursu İstanbul İstanbul Anadolu Yakası çocuklar için yüzme kursları  Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Kartal ve Yakacık yüzme havuzlarında  Ata Yüzme Spor Kulübü olarak devam etmektedir. Size en yakın lokasyonda...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Özel Yüzme Dersi İstanbul’da 7’den, 70’e her yaş grubuna özel yüzme dersleri vermeye devam ediyoruz. Ata Yüzme farklı ile sizde en kısa sürede yüzmeyi öğrenin. Kulübümüzün merkezi Kartal yakacık’ta...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yetişkin Yüzme Kursu

Yetişkin Yüzme Kursu Yetişkinler İçin Yüzme Kursları İstanbul Anadolu Yakası yetişkinler için yüzme kursları Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Yakacık ve Kartal yüzme havuzlarında  Ata Yüzme Spor Kulübü olarak aylık üyelikler şeklinde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL