Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Ana Sayfa » Blog » Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu
Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu yakasında yetişkin ve çocuklara yüzme eğitimleri vermeye devam ediyor. İstanbul Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Yakacık ve Gebze olimpik yüzme havuzu  kartal yüzme kursları aylık üyelikler şeklinde olup dersler yıl boyunca aralıksız devam etmektedir. Size en yakın tesiste yüzme dersi alabilirsiniz.

Anadolu yakası yüzme kursu küçük büyük demeden herkese yüzme dersi veriyor. Yaş aralığı ve yüzme seviyelerine göre ayrılan pek çok kişi gruplar halinde yüzme dersi almaktadır. Yetişkinlere özel yüzme kurslarımızda çok tercih edilmektedir. Anadolu yakasında yer alan ve Yakacık merkezli çalışan yüzme kursumuzun pek çok semtte yüzme tesisleri bulunmaktadır.

Kulübümüzü tercih edenler adresine en uygun tesiste yüzme öğrenmenin keyfini çıkarmaktadır. Sadece yüzme bilmeyenler yüzme dersi almak için kulübümüze başvurmuyor. Yüzme bilenlerde hem sağlık hem de spor amaçlı olarak kulübümüzü tercih ediyor.

üzme sporu hem sağlık açısından hem de sosyal aktivite açısından çok tercih edilen spor dallarından biridir. Bu nedenle kulübümüzü tercih ederek güzel zaman geçirmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

Anadolu Yakası Yüzme Kursu Yetişkinlere Özel Yüzme Dersleri Veriyor

Anadolu yakası yüzme kursumuz Ata Yüzme Spor Kulübü adıyla iki farklı havuzda yetişkinlere yüzme kursu imkanı sunmaktadır. Yetişkinler maksimum 6 kişiden meydana gelen grup yüzme derslerini tercih edebileceği gibi kişiye özel yüzme programlarını da tercih edebilirler.

Kişiye özel yüzme programları birebir yüzme dersi verilmesi nedeniyle yüzme öğrenme süreci daha kısa bir sürede gerçekleşebilir. Yetişkinler grup halinde mi yoksa bireysel olarak mı yüzme dersi alacağına kendileri karar verebilir. Yeni başlayan yetişkinleri gruplara ayırmadan önce seviyelerine bakılmaktadır. Yüzme seviyeleri dikkate alınarak profesyonel yüzme eğitmenlerimiz tarafından gruplar organize edilmektedir.

Anadolu Yakası Yüzme Kursu Eğitimleri Nasıl Gerçekleşmektedir?

Yetişkinler yüzme kursu öğrenmek için Anadolu yakası yüzme kursumuzu tercih ediyor. Kursumuzda yetişkinlerin kısa sürede yüzmeyi öğrenebilmesi için etkili bir program uygulanmaktadır. Yetişkinlere özel yüzme kurslarımız haftada iki gün boyunca 8 seans olarak verilmektedir. Derslerimiz bir saat sürmektedir.

Yetişkin yüzme kursu gruplarımız meydana gelirken yetişkinlerin yaş kategorileri mutlaka dikkate alınmaktadır. Yaş gruplarına göre ayrılan yetişkinlerimiz üç aşamadan gelen yüzme dersi almaktadır.

İlk aşama başlangıç seviyesi olup yüzme ve nefes egzersizleri öğretilmektedir. Orta seviye yüzme derslerimizde el ve ayak çırpma teknikleri anlatılırken son aşama olan ileri seviyede suya atlama ve serbest yüzme teknikleri öğretilmektedir.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Burhan Felek Yüzme Havuzu

Burhan Felek Yüzme Havuzu Burhan Felek Yüzme Havuzu İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Burhan Felek yüzme havuzu yetişkin ve çocuk yüzme kursları devam etmektedir. Aynı zamanda bire bir özel yüzme derslerinde verildiği Burhan Felek yüzme havuzu...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Ataşehir Yüzme Havuzu

Ataşehir Yüzme Havuzu Ataşehir Yüzme Havuzu ve Kursu Ataşehir yüzme havuzu Ataşehir Ata Spor Kulübü, tesislerinde yetişkinlere ve çocuklara yönelik yüzme eğitimleri verilmektedir. Yüzme eğitimlerimiz üç istasyondan oluşmaktadır. Başlangıç...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Maltepe Yüzme Havuzu

Maltepe Yüzme Havuzu Maltepe Yüzme Havuzu – Ata Yüzme Kulübü Maltepe yüzme havuzu TADİLAT nedeniyle kapalıdır. Eğitimlerimiz Kartal Yakacık Havuzda devam etmektedir. https://www.atayuzme.com.tr/yuzme-havuzlari/yakacik-yuzme-havuzu Ata Yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yakacık Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu Yakacık Yüzme Havuzu Kursu – Ata Yüzme Kulübü Kartal Yakacık yüzme havuzu İstanbul Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü’ne bağlı bir tesistir. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak yüzme antrenmanlarımız...

DAHA FAZLA BİLGİ AL