Yüzme Kursları

Ana Sayfa » BLOG » Yüzme Kursları
Yüzme Kursları

Ata Yüzme Kulübü – Yüzme Kursları

ata yüzme kursuAta Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu Yakasında her yaş gruba yüzme eğitimleri veren Türkiye Yüzme Federasyonuna bağlı akredite yüzme kulübüdür.

Yüzme kulübü faaliyetlerini Gençlik Spor Bakanlığına bağlı veya özel kurumlara ait Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzu ve Ataşehir Anabilim Koleji yüzme havuzunda devam ettirmektedir. Çalışmalarını yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam ettiren yüzme kulübümüz aynı zamanda size ait yüzme havuzlarında da bire bir özel yüzme dersleri vermektedir.

Çocuk Yüzme Kursu ve Eğitimler

Erken yaşlarda bilginin ve deneyimin daha hızlı nüfuz ettiği su götürmez bir gerçek! Sağlıklı bir hayatın başlangıcı için sizler de çocuklarınızı yüzme kursuna kayıt ettirebilirsiniz. Sağlıklı ve aktif bir yaşamı ilk zamanlarında öğrenen çocuklarınız, hayatı boyunca bu deneyimi sürdürecektir.

Yaş gruplarına ve deneyimlerine göre sınıflandırarak işe başlamaktayız. Seviye tespiti bize bu konuda yardımcı olmaktadır. Özel eğitmenlerimiz ile çocuk psikolojisine uygun şekilde davranılması başta olmak üzere tüm teknik ve psikolojik ahlaka uygun şekilde hareket etmekteyiz. İşimizin sadece yüzmeyi öğretmekten ibaret olmadığı düşünerek hareket etmekteyiz.

Çocuk yüzme eğitimlerinde yaş sınırlamamız 3 yaş ile 14 yaş aralığındadır. Çocuk yüzme dersleri gruplar şeklinde düzenlenmektedir. Her grupta çocuk sayısı maksimum 5- 6 çocuktan oluşmaktadır. Her grubun başında profesyonel eğitimciler eğitim vermektedir. Ata Yüzme Kulübü çocuk yüzme eğitimlerini yerinde izleyebilir yetkili koordinatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yetişkin Yüzme Kursu ve Eğitimler

Öncelikle yüzme ile ilgili deneyiminiz varsa sizi bir seviye tespitine davet ediyoruz. Hangi seviyelerde sizi yeterli buluyorsak o seviyeden devam ettiriyoruz. Yetişkinlerde yüzme eğitimleri üç seviye şeklinde yapılmaktadır. Başlangıç, orta ve ileri seviyede olan gruplar halindedir. Yetişkin dersleri 5-6 kişilik gruplar halinde işlenmektedir.

Çalışmalar hafta da iki gün birer saat şeklindedir. İste bağlı olarak grup yüzme derslerinin yanı sıra bire bir özel yüzme dersi alma imkanı da sağlıyoruz. Yetişkin yüzme eğitimlerimizi yerinde izleyebilir, yüzme havuzları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yetişkin yüzme kursları için mutlaka bizimle iletişime geçerek Randevu alınız.

Bir diğer yazımızda da yüzme kurslarının önemi ve faydalarını okuyabilirsiniz.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Maltepe Çocuk Yüzme Havuzu

Maltepe Çocuk Yüzme Havuzu Maltepe Çocuk Yüzme Havuzu Yüzmek hobi değil prestijdir sloganını Ata Yüzme Spor Kulübü olarak benimsedik. Sağlıklı nesiller için spor yaparak büyümenin önemini, özellikle yüzmenin çok faydalı olacağını anlatmak...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmede Kara Antrenmanı Önemi

Yüzmede Kara Antrenmanı Önemi Yüzmede kara antrenmanı önemi. Havuz içi antremanı kadar yüzmede kara antremanıda oldukça önemlidir. Kara antrenmanın bir çok amacı vardır. Kimisi için kara antremanı sağlıksal bir sıkıntıyı çözebilmek için...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Burhan Felek Yüzme Kursları

Burhan Felek Yüzme Kursları Burhan Felek Yüzme Kursu Siz değerli okurlarımıza bu konumuzda Burhan Felek Yüzme Kursları hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle konuya Burhan Felek Yüzme Havuzu hakkında bilgi vereceğiz. Burhan Felek Yüzme Havuzu Gençlik...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Bebeklerin Yüzmesi Boy Uzatır Mı?

Bebeklerin Yüzmesi Boy Uzatır Mı? Bebeklerin Yüzmesi Boy Uzatır Mı? Boy ve yüzme arasındaki ilişki yadsınamayacak kadar büyüktür. Yüzme sporlar arasında en çok kas geliştiren dallardan biridir. Kasların gelişmesi ve büyümesi boy uzamasını da sağlayacaktır....

DAHA FAZLA BİLGİ AL

ÖNEMLİ UYARI!!! LÜTFEN OKUYUNUZ.

Kulübümüzde günlük giriş yoktur. Yüzme kursları hakkında en çok sorulan sorulara ve cevaplarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yüzme Kursları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular İçin Tıklayınız?