Yüzme Kursları

Ana Sayfa » BLOG » Yüzme Kursları
Yüzme Kursları

Ata Yüzme Kulübü – Yüzme Kursları

ata yüzme kursuAta Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu Yakasında her yaş gruba yüzme eğitimleri veren Türkiye Yüzme Federasyonuna bağlı akredite yüzme kulübüdür.

Yüzme kulübü faaliyetlerini Gençlik Spor Bakanlığına bağlı veya özel kurumlara ait Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Kartal Yakacık Yüzme Havuzu ve Ataşehir Anabilim Koleji yüzme havuzunda devam ettirmektedir. Çalışmalarını yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde devam ettiren yüzme kulübümüz aynı zamanda size ait yüzme havuzlarında da bire bir özel yüzme dersleri vermektedir.

Çocuk Yüzme Kursu ve Eğitimler

Erken yaşlarda bilginin ve deneyimin daha hızlı nüfuz ettiği su götürmez bir gerçek! Sağlıklı bir hayatın başlangıcı için sizler de çocuklarınızı yüzme kursuna kayıt ettirebilirsiniz. Sağlıklı ve aktif bir yaşamı ilk zamanlarında öğrenen çocuklarınız, hayatı boyunca bu deneyimi sürdürecektir.

Yaş gruplarına ve deneyimlerine göre sınıflandırarak işe başlamaktayız. Seviye tespiti bize bu konuda yardımcı olmaktadır. Özel eğitmenlerimiz ile çocuk psikolojisine uygun şekilde davranılması başta olmak üzere tüm teknik ve psikolojik ahlaka uygun şekilde hareket etmekteyiz. İşimizin sadece yüzmeyi öğretmekten ibaret olmadığı düşünerek hareket etmekteyiz.

Çocuk yüzme eğitimlerinde yaş sınırlamamız 3 yaş ile 14 yaş aralığındadır. Çocuk yüzme dersleri gruplar şeklinde düzenlenmektedir. Her grupta çocuk sayısı maksimum 5- 6 çocuktan oluşmaktadır. Her grubun başında profesyonel eğitimciler eğitim vermektedir. Ata Yüzme Kulübü çocuk yüzme eğitimlerini yerinde izleyebilir yetkili koordinatörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Yetişkin Yüzme Kursu ve Eğitimler

Öncelikle yüzme ile ilgili deneyiminiz varsa sizi bir seviye tespitine davet ediyoruz. Hangi seviyelerde sizi yeterli buluyorsak o seviyeden devam ettiriyoruz. Yetişkinlerde yüzme eğitimleri üç seviye şeklinde yapılmaktadır. Başlangıç, orta ve ileri seviyede olan gruplar halindedir. Yetişkin dersleri 5-6 kişilik gruplar halinde işlenmektedir.

Çalışmalar hafta da iki gün birer saat şeklindedir. İste bağlı olarak grup yüzme derslerinin yanı sıra bire bir özel yüzme dersi alma imkanı da sağlıyoruz. Yetişkin yüzme eğitimlerimizi yerinde izleyebilir, yüzme havuzları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yetişkin yüzme kursları için mutlaka bizimle iletişime geçerek Randevu alınız.

Bir diğer yazımızda da yüzme kurslarının önemi ve faydalarını okuyabilirsiniz.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yakacık Yüzme Havuzu ve Kurslar Hakkında Bilgi

Yakacık Yüzme Havuzu ve Kurslar Hakkında Bilgi Yakacık Yüzme Kursu İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kartal Yakacık yüzme havuzu yarı olimpik standartlarındadır. 12,5 metre en ve 25 metre boy. 5 kulvarın yer aldığı Yakacık Yüzme havuzunda, yüzme kurslarını...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmede Suyun Üstünde Nasıl Durulur?

Yüzmede Suyun Üstünde Nasıl Durulur? Yüzmede Suyun Üstünde Nasıl Durulur? Merhaba değerli okular daha öncede aynı konu yüzmede suyun üstünde nasıl durulur başlığımızı tekrar inceleyebilirsiniz. Genelde yüzme bilmeyenlerin en çok yapmak istedikleri şeydir yüzerken...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
2014 Yaz Dönemi Yüzme Kursu

2014 Yaz Dönemi Yüzme Kursu YAZ YÜZME KURSU 2014 2014 Yaz dönemi yüzme kursu kayıtlarımız devam etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasının en modern havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme kursu faaliyetlerimiz Anadolu Yakasında üç farklı havuzda...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Neden Yüzme Sporu ?

Neden Yüzme Sporu ? Neden Yüzme Sporunu Seçmeliyim? Düzenli yapılan egzersiz, kilo kontrolünün, sağlıklı bir kalbin ve zindeliğin yapı taşlarından biridir. Çocuklukta kazanılan her yararlı alışkanlık gibi, düzenli yüzme egzersiz...

DAHA FAZLA BİLGİ AL