Sultanbeyli Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » YÜZME KURSLARI » Sultanbeyli Yüzme Havuzu

Sultanbeyli Yüzme Havuzu

Ata Yüzme Spor Kulübü Sultanbeyli yüzme havuzunda çalışmalara başladı.

İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak Anadolu yakasının farklı bölgelerinde yüzme kursu eğitim faaliyetlerini sürdüren yüzme kulübümüz gelen talepler doğrultusunda Sultanbeyli yüzme havuzunda özel yüzme kursları ve performans takımı yüzme faaliyetlerine başladı.

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul’da en gelişmiş profesyonel yüzme kulübüdür. Her yaş grubunda sporcu yetiştiren Türkiye yüzme federasyonuna bağlı resmi bir kulüptür.

Yüzme eğitimlerine 3 yaştan başlayarak, her yaş grubuna yüzme dersleri veren bir kulüptür.

Sultanbeyli Yüzme Kursu ve Yüzme Kulübü

Sultanbeyli yüzme okulunda, yetişkinlere ve çocuklara grup yüzme dersleri ve aynı zamanda bire bir özel yüzme dersleri de verilmektedir.

Yetişkinler ve çocuklar için yüzme kurslarımız hafta da iki gün birer saat olarak yapılmaktadır. Grup yüzme kursları seviyelere göre organize edilmektedir. Grup çalışmalarında öğrenci sayısı maksimum beş kişidir.

sultanbeyli yüzme havuzu

Yüzme Dersleri Nasıl Yapılıyor?

Grup yüzme derslerinde eğitimler her katılımcının yüzme seviyesine göre gruplar planlanarak oluşturulmaktadır. Daha önce yüzme eğitimi almış azda olsa yüzme bilenler, orta seviye grubunda derslere alınmaktadır. Çalışmalar üç istasyondan oluşmaktadır.

Sultanbeyli yüzme kursu Başlangıç seviyesinde olanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Kulübümüzde yüzme bilen yetişinler ve çocuklar spor amaçlı veya tekniklerini geliştirmeye yönelik çalışmalarımıza dahil olabilirler.

Her eğitim grubunda bir eğitmen hocamız sizlere yardımcı olacaktır. Her dersimizde çalışmaların verimliği doğrultusunda farklı yüzme çalışmalarına yer verilmektedir.

Sultanbeyli yüzme havuzu yüzme kursu faaliyetlerine katılım için; HES kodlarınızın olması, herhangi bir risk içermeksizin katılabilirsiniz. Pandemi sürecinde yüzme eğitimlerimiz sınırlı sayıda yapılmaktadır. Hes kodu olmayanlar havuza kesinlikte alınmamaktadır.

Sultanbeyli yüzme havuzu Ata Yüzme Spor Kulübü yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu hakkında bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tesise yakın semtler: Sultanbeyli, Kurtköy, Yakacık, Sancaktepe, Samandıra gibi semtlerden ulaşım sağlanabilmektedir.

Sultanbeyli yüzme havuzu yarı olimpik standartlarında 25 metre uzunluğunda, 5 kulvardan oluşmaktadır.

Yakacık yüzme havuzu ile bire bir aynıdır. Yüzme havuzunun derinliği 2,20 cm dir. Havuzu İstanbul Gençlik Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı standartlara uygun bir havuzdur. Aynı zamanda yüzme havuzunun içinde 550 kişilik seyirci kapasitesine sahiptir.

foto foto foto foto foto foto

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Ne kadar Sürede Yüzme Öğrenebilirim?

Ne kadar Sürede Yüzme Öğrenebilirim? Ne kadar Sürede Yüzme Öğrenebilirim? Her ne kadar üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke de yaşıyor da olsak, hepimizin ailesinde, çevresinde sudan korkan ve sırf bu korkusu yüzünden yüzmeyi hiç denememiş akrabalarımız...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Cumhuriyet Bayramı Yüzme Müsabakaları – İstanbul

Cumhuriyet Bayramı Yüzme Müsabakaları – İstanbul Cumhuriyet Bayramı Yüzme Müsabakaları İstanbul 02/03/ Kasım 2019′ da İstanbul’da düzenlene Cumhuriyet Bayramı yüzme müsabakalarına kulüp olarak 13 sporcu ile katılım sağlamış bulunmaktayız. Tüm İstanbul...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmede Palet Kullanımı

Yüzmede Palet Kullanımı Yüzme Paleti Ne İşe Yarar ? Bu yazımızda yüzme paleti ne işe yarar, yüzme paleti nasıl olmalı ve palet alırken nasıl seçim yapmalıyız hakkında bilgileri paylaşacağız. Evet, her seviyede yüzücü arada bir palet...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzmenin Faydaları

Yüzmenin Faydaları Yüzmenin Önemi ve Faydaları Yüzme hareketlerinin biyomekaniğe göre kasılabilir kas sistemine ihtiyacı vardır, fakat bu kasılma diğer spor branşlarına göre daha azdır. Halter sporunda halteri kaldırmak için daha çok...

DAHA FAZLA BİLGİ AL