Sultanbeyli Yüzme Havuzu

Ana Sayfa » YÜZME KURSLARI » Sultanbeyli Yüzme Havuzu

Sultanbeyli Yüzme Havuzu

Ata Yüzme Spor Kulübü Sultanbeyli yüzme havuzunda çalışmalara başladı. İstanbul Ata Yüzme Spor Kulübü olarak Anadolu yakasının farklı bölgelerinde yüzme kursu eğitim faaliyetlerini sürdüren yüzme kulübümüz gelen talepler doğrultusunda Sultanbeyli yüzme havuzunda özel yüzme kursları ve performans takımı yüzme faaliyetlerine başladı.

Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul’da en gelişmiş profesyonel yüzme kulübüdür. Her yaş grubunda sporcu yetiştiren Türkiye yüzme federasyonuna bağlı resmi bir kulüptür. Yüzme eğitimlerine 3 yaştan başlayarak, her yaş grubuna yüzme dersleri veren bir kulüptür.

Sultanbeyli Yüzme Kursu ve Yüzme Kulübü

Sultanbeyli yüzme okulunda, yetişkinlere ve çocuklara grup yüzme dersHleri ve aynı zamanda bire bir özel yüzme dersleri de verilmektedir. Yetişkinler ve çocuklar için yüzme kurslarımız hafta da iki gün birer saat olarak yapılmaktadır. Grup yüzme kursları seviyelere göre organize edilmektedir. Grup çalışmalarında öğrenci sayısı maksimum beş kişidir.

sultanbeyli yüzme havuzu

Yüzme Dersleri Nasıl Yapılıyor?

Grup yüzme derslerinde eğitimler her katılımcının yüzme seviyesine göre gruplar planlanarak oluşturulmaktadır. Daha önce yüzme eğitimi almış azda olsa yüzme bilenler, orta seviye grubunda derslere alınmaktadır. Çalışmalar üç istasyondan oluşmaktadır. Sultanebeyli yüzme kursu Başlangıç seviyesinde olanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Kulübümüzde yüzme bilen yetişinler ve çocuklar spor amaçlı veya tekniklerini geliştirmeye yönelik çalışmalarımıza dahil olabilirler.

Her eğitim grubunda bir eğitmen hocamız sizlere yardımcı olacaktır. Her dersimizde çalışmaların verimliği doğrultusunda farklı yüzme çalışmalarına yer verilmektedir.

Sultanbeyli yüzme havuzu yüzme kursu faaliyetlerine katılım için; HES kodlarınızın olması, herhangi bir risk içermeksizin katılabilirsiniz. Pandemi sürecinde yüzme eğitimlerimiz sınırlı sayıda yapılmaktadır. Hes kodu olmayanlar havuza kesinlikte alınmamaktadır.

Sultanbeyli yüzme havuzu Ata Yüzme Spor Kulübü yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu hakkında bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tesise yakın semtler: Sultanbeyli, Kurtköy, Yakacık, Sancaktepe, Samandıra gibi semtlerden ulaşım sağlanabilmektedir.

Sultanbeyli yüzme havuzu yarı olimpik standartlarında 25 metre uzunluğunda, 5 kulvardan oluşmaktadır. Yakacık yüzme havuzu ile bire bir aynıdır. Yüzme havuzunun derinliği 2,20 cm dir. Havuzu İstanbul Gençlik Spor İl Müdürğü’ne bağlı standartlara uygun bir havuzdur. Aynı zamanda yüzme havuzunun içinde 550 kişilik seyirci kapasitesine sahiptir.

foto foto foto foto foto foto

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

En İyi Kardiyo Egzersizi Yüzme

En İyi Kardiyo Egzersizi Yüzme En İyi Kardiyo Egzersizi Yüzme Araştırmalar, düzenli spor yapmaya yeni başlayanlar için yüzmenin bütün vücudu çalıştıran ve kasların dayanıklılığını artıran en ideal çalışma olduğunu söylüyor. Dahası,...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
İstanbul Maltepe Ata Yüzme Kursları

İstanbul Maltepe Ata Yüzme Kursları İstanbul Maltepe’de Ata Yüzme Kursları Yüzme hem çocuklar hem de yetişkinler için çok sağlıklı ve yapılması gereken sporlardan biridir. Yüzmenin çok popüler hale gelmesi nedeniyle hem devlete bağlı hem de özel...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzücülerde Sodyum Alımı

Yüzücülerde Sodyum Alımı Yüzücülerde Sodyum Alımı Sodyum vücuda alınan ve değer kazanan bir tuz’dur. Vücut için gerektiğinde ısrarla aranılan ve dengesiz yüksek alımlarda kalp krizi sendromuna bile sokabilen maddedir. Daha çok potasyum ile...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları

Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları Yüzme Havuzu Kullanım Kuralları Yüzme havuzu kullanım kuralları ülkemizde maalesef uyan bulmak oldukça zor. Elit yerlerinde çoğunda bile havuz kurallarına uymayan bir çok bireye rastlanmaktadır. Özellikle bone konusunda...

DAHA FAZLA BİLGİ AL