İstanbul Avrupa Yakası Yüzme Kursları

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakasında bulunan profesyonel havuzlarda yetişkin ve çocuk yaş gruplarına yüzme faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu, Ataşehir Yüzme Havuzu ve Maltepe, Kartal, Tuzla, Pendik, Sultanbeyli, Bostancı gibi semtlerden gelen talepler doğrultusunda semtlere en yakın havuz olan Yakacık Yüzme Havuzu tesislerinde de çalışmalarını başlatmış bulunmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası Yüzme Kursu için çalışmalarımız devam etmektedir. Avrupa yakası yapılacak olan yüzme kursları ve yüzme havuzları kulübümüz tarafınca araştırılmaktadır. Yeni başlayacak olan eğitim çizelgesi ve yüzme kursu programı yaz başlangıcı olarak düşünülmektedir.

Kadıköy – Kartal Metrosu ile ulaşımı çok kolay olan yüzme havuzu Gençlik Spor Genel Müdürlüğü’ne bağlı yarı olimpik havuzudur. Derinliği 2,20 olan havuz 25 m uzunluğunda ve 12,5 m genişliğindedir. Su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanan havuz ozonlu sistem ile temizlenmektedir. Tesis ait ücretsiz otopark ve 500 kişilik seyirci kapasitesi bulunmaktadır.

Kartal köprüsüne yürüme mesafesinde bulunan Yakacık Yüzme Havuzu yetişkin ve çocuk yüzme kursu faaliyetlerimizi yerinde izleyebilir derslerin akışı ve kurslar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Anadolu yakası yüzme kursları arasında hızla büyüyen kulübün hedefi özellikle küçük yaş çocuklarda takım çalışmaları yaparak Türkiye’de düzenlenen resmi ve özel yüzme yarışlarına katılmaktadır.

İstanbul’daki yüzme kursları yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu çalışma saatleri, yüzme kursu fiyatları ve yüzme havuzları iletişim adres bilgileri günceldir.