Özel Yüzme Dersi

Ana Sayfa » Blog » Özel Yüzme Dersi
Özel Yüzme Dersi

Özel Yüzme Dersi Neden Almalıyım?

özel yüzme dersi neden almalıyımÖzel yüzme dersi alarak sizler de doğru teknikleri daha kısa sürede öğrenebilirsiniz. Profesyonel eğitmen eşliğinde yüzme derslerine katılarak kariyer yapacak kadar bu alanda kendinizi geliştirebilirsiniz. İnsan psikolojisi başta olmak üzere insan fizyolojisine de katkı sağlayan yüzme sporu, özel yüzme dersleri ile daha da profesyonel hale gelmektedir.

Yüzmenin birçok faydası bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Sağlıklı bir birey olmanın ötesinde suyun direnme kuvvetini kullanarak kaslarınızın estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Yüzmenin sağlığınıza getirileri fazla olmakla beraber uzun vadede sizi zinde hissettirici özelliğe sahiptir. Özel yüzme dersleri, çocuk yüzme kursu ve yetişkin yüzme kursu alanlarımızdan birini kendiniz veya sevdikleriniz için seçip kayıt olabilirsiniz.  Doğru bir şekilde ders almanız ve zaman kaybının yaşanmaması adına aday kurs öğrencisini seviye tespitine tabi tutmaktayız. Bu şekilde daha teknik bilgileri daha iyi öğretiyor ve yüzme sporunda gelişmesine katkıda bulunmaktayız.

Özel Yüzme Eğitimi

Özel eğitmenler ışığında yüzme dersi alarak sizler de kariyer yapacak düzeyde kendinizi geliştirebilirsiniz. Her şey sizin istemenizle başlamakta, eğitmenlerin özel teknikleri ile devam etmektedir. Düzenli olarak kurs günlerinizi aksatmamanız önemlidir, öğreneceğiniz teknikler başta olmak üzere ufak detaylar ile yol kat edebilirsiniz.

Özel yüzme eğitimine başlarken, sizin ilk yüzme dersinde suya karşı adaptasyonunuz, yüzme geçmişiniz ve yüzme seviyeniz tespit edikten sonra eğitim programı uygulanır. Daha önce eğitim almış yüzme öğrenenmiş olabilirsiniz, bu sizin hiç yüzme bilmiyorsunuz anlamına gelmez. Dolayısı ile ilk derste sizin seviyenize bakılarak, sizin için en uygun eğitim programı ile ders başlar.

Özel eğitimlerde her yüzme tekniğini öğrenebilirsiniz. Serbest yüzme, sırtüstü yüzme, kurbağalama yüzme ve kelebek yüzme tekniklerinizi geliştirebilir, sizlerde profesyonel birer yüzücü olabilirsiniz.

Özel yüzme derslerinde hem yüzme hem de sizi geliştirecek koordinasyon çalışmalarına da yer veriyoruz. Gücünüzün doğrultusunda kaslarınızı geliştirecek teknik çalışmaları sizlere öğretiyoruz.

https://plus.google.com/105631930455429103479

Yetişkinlerde olduğu gibi çocuklar için özel yüzme derslerinde de benzer çalışmalar yapılmaktadır. Küçük yaş grubunda olan çocuklara yüzmenin en temel eğitimleri verilmektedir. Kulübümüzde küçük yaş gruplarında yetenekli olan çocuklara lisanslı yüzme eğitimleri verilerek yüzme yarışlarına hak kazanmalarını da sağlıyoruz.

FACEBOOK'TA BİZBizi Takip Edin.

instagram SayfamızBizi Takip Edin.

Youtube KanalıYoutube'da Takip Edin.

Pinterest SayamızPinterest'de Takip Edin.

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Bebek Yüzme Eğitiminde Lütfen Dikkat

Bebek Yüzme Eğitiminde Lütfen Dikkat Bebek Yüzme Kursu İstanbul Son dönemlerde bebek yüzme eğitimine ilgi bir hayli artmış gözüküyor. İnanılmaz eğlenceli bir yüzme eğitim programına dahil olurken bebek yüzme eğitiminde özellikle ailelerin dikkat etmesi...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Sırtüstü Yüzme Tekniği

Sırtüstü Yüzme Tekniği Sırtüstü Yüzme Tekniği Serbest yüzme tekniğinin tam tersi gibi bilinen sırtüstü yüzme tekniği arkaya kol atarak yüzme tarzı denilir. Bu teknik serbest stilden sonra daha kolay öğrenilmektedir. Sırtüstü yüzme  ilk...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çocuk Yüzme Eğitimi

Çocuk Yüzme Eğitimi ÇOCUK YÜZME KURSU Yüzme bilmeyen yüzme öğrenmeye aday olmuş çocukların yüzme öğrenme süresi yaş, boy, kilo gibi etkenlerin dışında kabiliyetleri yüzme öğrenme süresinde çok önemli bir faktördür. Kulübümüzde...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yakacık Yüzme Havuzu ve Kurslar Hakkında Bilgi

Yakacık Yüzme Havuzu ve Kurslar Hakkında Bilgi Yakacık Yüzme Kursu İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kartal Yakacık yüzme havuzu yarı olimpik standartlarındadır. 12,5 metre en ve 25 metre boy. 5 kulvarın yer aldığı Yakacık Yüzme havuzunda, yüzme kurslarını...

DAHA FAZLA BİLGİ AL