Tuzla Yüzme Kursu

Tuzla Yüzme Kursu

Ata Yüzme Kulübü İstanbul Anadolu Yakasında üç farklı olimpik havuzda çocuk ve yetişkinlere yüzme kursu faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla, Pendik ve çevre ilçelerindeki yetişkin ve çocukların yüzme derslerini Kartal Yakacık Yüzme Havuzu tesislerinde devam ettiren yüzme kulübü çalışmalarını yıl boyunca aylık üyelikler şeklinde sürdürmektedir.

Aylık üyelikler de kursa katılım hafta da iki gün birer saat şeklindedir. Aylık üyelikler de katılım sekiz dersten oluşmaktadır. Sekiz ders bitiminde devam etmek isteyen üyeler aylık üyelik şeklinde devam edebilirler.

Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri 5 -6 kişilik gruplar halinde yapılmaktadır. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır.

Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Her bir grubun başında yardımcı antrenör bulunmaktadır.

Yüzme havuzumuz 550 kişilik seyirci kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda ücretsiz otoparkı bulunmaktadır. Tuzla yüzme kursu için önceden bize ulaşarak randevu alınız.

Tesise yakın semtler: Kozyatağı, Bostancı, Yenisahra, Küçükyalı, Maltepe, Gülsuyu, Kartal, Yakacık, Soğanlık, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla gibi semtlerden ulaşım sağlanabilmektedir.

Tuzla Yüzme Kursu Çalışma Saatleri

Yaş Grupları Günleri Saatleri Süresi Ücretleri
Çocuk Yüzme Kursu ( 07 yaş - 15 yaş grubu ) Cumartesi + Pazar 15:30 - 16:30 8 Seans
Çocuk Yüzme Kursu ( 07 yaş - 15 yaş grubu ) Cumartesi + Pazar 16:30 - 17:30 8 Seans
Çocuk Yüzme Kursu ( 03 yaş - 06 yaş grubu ) Cumartesi + Pazar 17:30 - 18:30 8 Seans
Çocuk Yüzme Kursu ( 07 yaş - 15 yaş grubu ) Çarşamba + Cuma 18:30 - 19:30 8 Seans
Çocuk Yüzme Kursu ( 07 yaş - 15 yaş grubu ) Cumartesi + Pazar 18:30 - 19:30 8 Seans
Yetişkin Yüzme Kursu ( + 15 yaş üstü ) Pazartesi + Cumartesi ( 21:30 - 22:30 ) - ( 20:30 - 21:30 ) 8 Seans
Yetişkin Yüzme Kursu ( + 15 yaş üstü ) Çarşamba + Cuma 21:30 - 22:30 8 Seans
Yetişkin Yüzme Kursu ( + 15 yaş üstü ) Cumartesi + Pazar 19:30 - 20:30 8 Seans
Yetişkin Yüzme Kursu ( + 15 yaş üstü ) Cumartesi + Pazar 18:30 - 19:30 8 Seans
Kişisel Malzemeler
Neler Gerekli?
  • Erkekler mayo veya short
  • Bayanlar mayo veya bikini
  • Havlu veya bornoz
  • Bone ve yüzücü gözlüğü, terlik
Gerekli Evraklar
Neler Gerekli?
  • Tam İdrar Tahlili
Kayıt Olmak İçin
Neler Gerekli?

İstanbul'da üç farklı havuzda yüzme eğitimleri verilmektedir. Üsküdar, Ataşehir ve Kartal yüzme kursu hakkında bilgiler günceldir. Yeterli incelemeyi yaptıktan sonra bize ulaşarak Randevu alınız.

Tuzla Yüzme Kursu Nerede?

RASTGELE BLOG YAZILARI

Yüzmede Ayak Nasıl Çırpılır?
Ata Yüzme Kulübü
Yüzmede Ayak Çırpma Tekniği Yüzme dersleri sırası ile gidilmesi gereken tekniklerden oluşmaktadır. Bu teknikler arasında yer alan bir tak... >> Devamı İçin Tıklayınız
Olimpik ve Yarı Olimpik Nedir?
Ata Yüzme Kulübü
Olimpik ve Yarı Olimpik Nedir? Bu konumuzda sizlere Olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzları hakkında bilgiler vereceğiz. İlk önce konuya ol... >> Devamı İçin Tıklayınız
Bebek Yüzme Kursu
Ata Yüzme Kulübü
Bebekler İçin Yüzme Dersi İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde bebekler için yüzme dersleri başladı. Anadolu yakası... >> Devamı İçin Tıklayınız
Yüzmede Palet Kullanımı
Ata Yüzme Kulübü
Yüzmede Palet Kullanımı Yüzme stilinizi geliştirmek için seçeceğiniz palet olabildiğince kısa uçlu olsun. Resimdeki palet bence idal ola... >> Devamı İçin Tıklayınız