Yüzme kursu için gerekli tahliller nelerdir ?

Ana Sayfa » SSS » Yüzme kursu için gerekli tahliller nelerdir ?

Yüzme havuzu kullanımı için yetişkinler Tam idrar tahlili yaptırmaları gerekli, çocuklarda ise aşı karnesi fotokopisi eğer yoksa onlarda içinde tam idrar tahlili istemekteyiz. Tam idrar tahlilini sağlık ocaklarında veya özel sağlık kurumlarında, kamu kurumlarında yaptırabilirsimiz.

Not: Sağlık ocaklarında ücretsizdir.

Randevu Almak İstiyorum

Sayfadaki güncel bilgileri inceledikten sonra çalışmalarımızı izleme, yüzme havuzumuzu inceleme, eğitmenlerimiz ile tanışma, çalışmalarımız hakkında bilgi alma vs. için ilgili koordinatörümüzden randevu almalısınız. Randevularımızı çalışmaların yapıldığı saatlere denk getirmeye gayret ediyoruz. Böylece üye adaylarımız yapılmakta olan çalışmaları yakından izleme fırsatı bulmaktadırlar.

Ziyarete geleceğinizi, koordinatörlerimize telefon ile bildiriniz, böylece sizi karşılama imkanı bulabilirler. Ulaşabileceğiniz telefon numaraları aşağıda belirtilmiştir.

Tesis inceleme, çalışmaları yerinde izleme ve kayıt konularında koordinatörlerimiz size yardımcı olmaktan keyif duyarlar. Ön kayıt yaptırmak isterseniz 50 tl kaparo alınmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Kaparonuz yüzmeye başlayacağınız zaman aidatınızdan düşülecektir.

Ata Yüzme Spor Kulübü
Ömer Küçükkurt

Gsm: 0533 704 73 95
Gsm: 0533 704 73 94
Gsm: 0537 938 73 32

Servis İmkanınız Var Mı?

Servis aracı hizmeti verilmemektedir. Tüm yaş gruplarında ulaşım üyelere aittir.

Günlük tek giriş havuzdan yararlanabilir miyim?

Hayır, maalesef tek girişlik üyelik kabul edilmemektedir.

Yüzme Biliyorum Serbest Katılabilirmiyim ?

Yüzme havuzlarımızda yüzme bilen yetişkinler spor amaçlı serbest yüzme üyeliği yaparak programlarımıza katılabilirler. Serbest üyelikler hafta da iki, üç veya dört gün şeklinde olabilir.

Yüzme Öğrenme Garantisi Veriyormusunuz ?

Evet yüzme öğreneceğinizi garanti ediyoruz. Yüzme öğrenme süresi kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Ne kadar sürede yüzme öğreneceğinizi sizin kişisel yeteneğiniz, su korkunuz, spor geçmişiniz gibi durumlar belirler. Süreci yüzme eğitimi almadan tahmin etmek doğru değildir. Yüzme eğitimi almaya başladığınızda derslere ara vermeden katılımlarınızı devam ettirmenizi öneririz. Sizlere telefon 1 ayda yüzme öğretiyoruz referansları veren kurumlardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Her birey 1 ayda yüzme öğrenecek diye bir durum söz konusu değildir. Kişiden kişiye değişir.

Yüzme kursu için gerekli tahliller nelerdir ?

Yüzme havuzu kullanımı için yetişkinler Tam idrar tahlili yaptırmaları gerekli, çocuklarda ise aşı karnesi fotokopisi eğer yoksa onlarda içinde tam idrar tahlili istemekteyiz. Tam idrar tahlilini sağlık ocaklarında veya özel sağlık kurumlarında, kamu kurumlarında yaptırabilirsimiz.

Not: Sağlık ocaklarında ücretsizdir.

Gerekli kişisel malzemeler nelerdir ?

Bayanlar Mayo veya Bikini kullanabilirler.
Erkekler Mayo veya Short kullanabilir.

Bone ve Yüzücü Gözlüğü

Havlu – Terlik

( Bone ve yüzücü gözlüğünü yüzme havuzu kantinden temin edebilirsiniz.)

Yüzme Üyeliği Hakkında Bilgi

STANDART YÜZME ÜYELİĞİ :

Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri üyelik sistemi aylık üyelik şeklindedir. Aylık üyelikler de yüzme eğitimlerine katılım hafta da iki gün birer saat olarak organize edilmektedir. Aylık üyelikler de ders programı sekiz ders olarak belirlenmiştir. Her ders 1 saat sürmektedir. Hafta içi veya hafta sonu programlarında size ayrılan sürede derslere katılma zorunluluğu vardır. Aylık üyelikler de girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır. Tek girişlik veya haftalık üyeliğimiz yoktur. Yüzme kursları hakkında bilgiler yüzme kursu fiyatları günceldir.

SERBEST YÜZME ÜYELİĞİ :

Serbest yüzme üyeliği sadece yüzme bilenler için geçerlidir. Yüzme bilenler sağlık yaşam ve spor amaçlı serbest yüzme üyeliği ( kurs almadan ) yaparak çalışma gün ve saatlerimizde yüzme sporu yapabilirler. Serbest üyelik ile standart üyelik ücretleri aynıdır.

3 yaş 4 yaş yüzme kursu var mı ?

Evet 3 yaşını doldurmuş çocuklara yüzme dersleri veriyoruz. Bu yaş grubu çocuklarda aradığımız kriterler altı bezden kurtulmuş tuvaletini biliyor olması ve suyu seviyor olmasıdır.

Ne zaman başlayabilirim ?

Yetişkin ve çocuklar için yüzme kursu programlarımız yıl boyunca devam ettiği için kursa kayıt için belli bir tarih zorunluluğu yoktur. İstediğiniz tarihte başvuru yapabilirsiniz. Mutlaka katılmak istediğiniz kurs için bizden Randevu alınız.

Kurslar nasıl düzenlenmektedir ?

Yetişkin ve çocuk yüzme kursları bireylerin yaşları ve yüzme seviyeleri göz önünde bulundurularak gruplar düzenlenmektedir. Yetişkin ve çocuk yüzme dersleri üç basamaktan oluşmaktadır. Kursa yeni başlayanlar, orta seviyede olanlar ve yüzme bilenler şeklindedir. Grup dersler maksimum 5-6 kişi ile yapılmaktadır.

Yüzme kurslarımız bay – bayan karma mı ?

Yüzme kurslarımız bay – bayan karma olarak yapılmaktadır. Sadece bayanlara özel ders saatlerimiz yoktur.

Ödemeler nasıl yapılmaktadır ?

Ödemeler kursa başlarken nakit olarak veya kursa başlamadan önce hesap bilgilerimize havale yapabilirsiniz. Kredi kartı geçerli değildir.

Ders almadan serbest katılabilir miyim ?

Evet, yüzme bilenler sağlıklı yaşam amaçlı veya yüzme tekniklerini geliştirme adına katılabilirler.

Sadece bayan kursunuz var mı ?

Sadece bayanlara yönelik kursumuz yoktur.

Aşırı su korkum ve derinlik korkum nasıl yenebilirim ?

Eğer aşırı su ve derinlik korkunuz varsa ilk etapta kısa süreliğine de olsa bir bir özel yüzme dersleri almanızı tavsiye ederiz.

Ne kadar sürede yüzmeyi öğrenirim ?

Yüzme öğrenme süresi tamamen kişinin yeteneğinde saklıdır.Yüzme öğrenme süresi kişiden kişiye değişmektedir. Ortalama olarak yetişkinler 2 veya 3 ay, çocuklarda ise daha kısa sürede yüzme öğrenmektedirler.

Kendi havuzumda özel ders alabilir miyim ?

Kendi evinize veya oturduğunuz sitenin havuzunda isteğe bağlı olarak bire bir özel yüzme dersleri alabilirsiniz.

Ödemelerde kredi kartı geçerli mi ?

Ödemelerde kredi kartı geçerli değildir.

Servisiniz var mı ?

Maalesef servis imkanımız yoktur.

Katılamadığım derslerin telafisi yapılıyor mu?

Kurslar aylık üyelik şeklinde olduğu için girilmeyen derslerin telafisi yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ UYARI!!!

GÜNLÜK GİRİŞ YOKTUR!!!

İnternet Sitemiz Üzerinde birçok sorunun cevabı bulunmaktadır. Lütfen sitemizi inceledikten sonra bize ulaşarak RANDEVU talebinde bulununuz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

SIKÇA SORULAN SORULAR İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.