Yüzme Kursu Üyeliği Hakkında

Ana Sayfa » Yüzme Kursu Üyeliği Hakkında

Ata Yüzme Kursu Üyeliği Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Anadolu yakasında birden farklı olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimleri vermekteyiz. Size en yakın havuzda yüzme eğitimi alabilirsiniz veya yüzme biliyorsanız spor amaçlı katılabilirsiniz.

Aylık üyelikler şeklinde olan yüzme kursu üyeliği veya spor amaçlı katılımlarda sizin veya çocuğunuz için en uygun saatlerde katılım sağlayabilirsiniz. Her yaş grubunun yüzme eğitimi çalışma saatleri farklıdır. Yetişkin ve çocuk yüzme kursu ile özel yüzme ders programları kulübümüz yönetimi tarafından belirlenmektedir.

Aylık üyelikler de derslere katılım, hafta da iki gün birer saattir. Yüzme derslerinde eğitimler yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre organize edilmektedir. Aylık ders süresi sekiz dersten oluşmaktadır, sekiz ders bitiminde devam etmek isterseniz, üyeliğinizi yenileyerek eğitime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yüzme Eğitimleri Nasıl İşleniyor?

Her yaş kategorisinin ve yüzme seviyesinin verimliliğini arttırmak için uygulanan antrenman programlarımız söz konusudur. Yetişkin, çocuk ve özel yüzme dersleri her yeni başlayacak olanın yüzme seviyesine göre ve yaş gruplarına göre planlanmaktadır.

Yüzme eğitimlerinde grup çalışmalarını maksimum beş veya altı kişi ile yapmaktayız. Çalışmalarımızda su üzerinde kalabilme, serbest ve sırt üstü yüzme tekniklerine ağırlık verilmektedir. Yüzme bilen ve tekniklerini geliştirmek isteyen yetişkinler içinde antrenman gün ve saatlerimiz mevcuttur.

Ata Yüzme Okulu olarak 03-05 yaş yüzme eğitimlerimizde devam etmektedir. Çocuklarda eğitimlerimiz 03 yaştan başlamaktadır. Çocuklar içinde yüzme üyeliklerimiz aylık üyelikler şeklindedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


YÜZME KURSLARI SIK SORULAN SORULARA GÖZ ATIN!!!


KİŞİSEL MALZEMELER

Bayanlar Mayo veya Bikini kullanabilirler.
Erkekler Mayo veya Short kullanabilirler.
Havlu, Terlik, Yüzücü Gözlüğü, Bone

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Serbest Yüzme Tekniği

Serbest Yüzme Tekniği Serbest Yüzme Stili Yüzme teknikleri içinde en hızlı ve en kolay olanıdır serbest yüzme. Bu teknik diğer tekniklere göre daha kısa sürede öğrenilmektedir. Yüzmenin diğer tekniklerinden ziyade ilk etapta serbest yüzme...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Çocuk Yüzme Kursu

Çocuk Yüzme Kursu Maltepe Çocuk Yüzme Kursu Çocuk yüzme kursu Maltepe yüzme havuzunda devam etmektedir. Yüzmek hobi değil prestijdir sloganını Ata Yüzme Spor Kulübü olarak benimsedik. Sağlıklı nesiller için spor yaparak büyümenin önemini,...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzerken Su Üzerinde Durma

Yüzerken Su Üzerinde Durma Yüzerken Su Üzerinde Nasıl Durabilirim? Merhaba bu konumuzda sizlere su üzerinde durma ile bilgiler vereceğim. Bu arada ben yüzme hocası Ömer Küçükkurt, genelde yüzme bilmeyenler hatta yüzme bilip su üzerinde kalamayan...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Antrenman ve Performans Açısından Karbonhidrat Tüketimi

Antrenman ve Performans Açısından Karbonhidrat Tüketimi Sporcu Beslenmesi ve Karbonhidrat Sindirim aşamasında Karbonhidratlar, vücudun birincil enerji kaynağı olan şeker (glikoz) olarak ayrışır. Glikoz, glikojene dönüştürülebilir ve karaciğer ve kas dokusunda depolanabilir....

DAHA FAZLA BİLGİ AL