Yüzme Kursu Üyeliği Hakkında

Ana Sayfa » Yüzme Kursu Üyeliği Hakkında

Ata Yüzme Kursu Üyeliği Hakkında Genel Bilgiler

İstanbul Anadolu yakasında birden farklı olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzlarında yetişkinlere ve çocuklara yüzme eğitimleri vermekteyiz. Size en yakın havuzda yüzme eğitimi alabilirsiniz veya yüzme biliyorsanız spor amaçlı katılabilirsiniz.

Aylık üyelikler şeklinde olan yüzme kursu üyeliği veya spor amaçlı katılımlarda sizin veya çocuğunuz için en uygun saatlerde katılım sağlayabilirsiniz. Her yaş grubunun yüzme eğitimi çalışma saatleri farklıdır. Yetişkin ve çocuk yüzme kursu ile özel yüzme ders programları kulübümüz yönetimi tarafından belirlenmektedir.

Aylık üyelikler de derslere katılım, hafta da iki gün birer saattir. Yüzme derslerinde eğitimler yaş gruplarına ve yüzme seviyelerine göre organize edilmektedir. Aylık ders süresi sekiz dersten oluşmaktadır, sekiz ders bitiminde devam etmek isterseniz, üyeliğinizi yenileyerek eğitime kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Yüzme Eğitimleri Nasıl İşleniyor?

Her yaş kategorisinin ve yüzme seviyesinin verimliliğini arttırmak için uygulanan antrenman programlarımız söz konusudur. Yetişkin, çocuk ve özel yüzme dersleri her yeni başlayacak olanın yüzme seviyesine göre ve yaş gruplarına göre planlanmaktadır.

Yüzme eğitimlerinde grup çalışmalarını maksimum beş veya altı kişi ile yapmaktayız. Çalışmalarımızda su üzerinde kalabilme, serbest ve sırt üstü yüzme tekniklerine ağırlık verilmektedir. Yüzme bilen ve tekniklerini geliştirmek isteyen yetişkinler içinde antrenman gün ve saatlerimiz mevcuttur.

Ata Yüzme Okulu olarak 03-05 yaş yüzme eğitimlerimizde devam etmektedir. Çocuklarda eğitimlerimiz 03 yaştan başlamaktadır. Çocuklar içinde yüzme üyeliklerimiz aylık üyelikler şeklindedir. Daha detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın.


YÜZME KURSLARI SIK SORULAN SORULARA GÖZ ATIN!!!


KİŞİSEL MALZEMELER

Bayanlar Mayo veya Bikini kullanabilirler.
Erkekler Mayo veya Short kullanabilirler.
Havlu, Terlik, Yüzücü Gözlüğü, Bone

YÜZME BLOGUNDAN RASTGELE İÇERİKLERAta yüzme blog

Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu

Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu Yetişkinler İçin Anadolu Yakası Yüzme Kursu Ata Yüzme Spor Kulübü İstanbul Anadolu yakasında yetişkin ve çocuklara yüzme eğitimleri vermeye devam ediyor. İstanbul Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Yakacık ve Gebze...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Yüzme Korkusu Nasıl Yenilir?

Yüzme Korkusu Nasıl Yenilir? Yüzme Korkusu Nasıl Yenilir? Yüzme denildiği zaman akla ilk gelen nokta yüzme öğrenme korkusu olmaktadır. Peki bu yüzme öğrenme korkusu nasıl yenilir? Yüzme öğrenerek kendinizi belirli alanlarda ilerletecek ve geliştireceksiniz....

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Sancaktepe Yüzme Havuzu

Sancaktepe Yüzme Havuzu Sancaktepe Yüzme Havuzu ve Ata Yüzme Kursu Genel Bilgi: Sancaktepe yüzme havuzu Ata Yüzme Spor Kulübü Sancaktepe yüzme kursu faaliyetlerini Sancaktepe Anabilim Koleji yüzme havuzunda sürdürmektedir. Sancaktepe yetişkin ve...

DAHA FAZLA BİLGİ AL
Kartal Ata Yüzme Kursları Kaliteli Yüzme Eğitimi Veriliyor

Kartal Ata Yüzme Kursları Kaliteli Yüzme Eğitimi Veriliyor Kartal Ata Yüzme Kursları Kaliteli Yüzme Eğitimi Veriliyor Kartal yüzme kursları olarak hem çocuklara özel hem de yetişkinlere özel yüzme dersleri veriyor ve en kısa sürede yüzme öğrenmelerini sağlıyoruz. Türkiye...

DAHA FAZLA BİLGİ AL