Ata Yüzme Blog

Yüzme Havuzu Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Yüzme Havuzu Hijyeni

Yüzme havuzu dolmadan önce mutlaka yapılması gerekenler dolum öncesi duvarları, tabanı yıkama yapılarak oluşan kir, yağ ve kireç kalıntıları temizlenmelidir. Temizlik sonrası havuz duvar ve tabanına yosun önleyici fırça ile sürülüp 1 saat beklenir. Temiz su ile dolumu yapılır. Daha sonra diğer yapılması gerekenler aşağıdaki gibi olmalıdır.

Bu yazı 1247 kere okundu...
Kategori: Yüzme Havuzu

Yakacık Yüzme Havuzu ve Kurslar Hakkında Bilgi

Yakacık Yüzme Havuzu

İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Kartal Yakacık yüzme havuzu yarı olimpik standartlarındadır. 12,5 metre en ve 25 metre boy. 5 kulvarın yer aldığı Yakacık Yüzme havuzunda, yüzme kurslarını izleyebildiğiniz 550 seyirci kapasiteli bir tribün de yer almaktadır. Aynı zamanda tesiste ücretsiz otoparkta mevcuttur. Ozonlu sistemle temizliği sağlanan havuz suyunun PH değerleri periyodik olarak yapılmaktadır.

Ata Yüzme Kulübü olarak yetişkin ve çocuklara yüzme eğitimlerini sürdürdüğüm tesis son derece modern dizayn profesyonel bir havuzdur. Ulaşımı Anadolu Yakasının her bölgesinden kolay olan havuza özellikle Kadıköy Kartal metrosu ile oldukça kolaydır. Kartal köprüsünden yürüme mesafesindedir.

Bu yazı 721 kere okundu...
Kategori: Yüzme Havuzu

Üsküdar Yüzme Havuzu

Üsküdar Yüzme Kursu

Üsküdar İlçesinde bulunan Burhan Felek Spor Kompleksi yüzme havuzu yarı olimpik 25m uzunluğunda 2.20cm derinliğinde 5 kulvardır. Havuz Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü'ne bağlı yarı olimpik bir havuzdur. 2010 yılında tadilata giren tesis modern dizayn edilerek hizmete girmiştir. Burhan Felek Yüzme Havuzu yetişkin ve çocuk yüzme dersi kurs saatleri ve yüzme kursu fiyatları aşağıdaki gibidir. Burhan Felek Yüzme Kursu için bize ulaşarak randevu alınız.

Bu yazı 1529 kere okundu...
Kategori: Yüzme Havuzu

Ataşehir Yüzme Havuzu Hakkında

Ataşehir Yüzme Havuzu

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Şerifali bölgesinde bulunan Ataşehir yüzme havuzu yarı olimpik bir yüzme havuzdur. 5 kulvarın yer aldığı yüzme havuzunda yüzme kurslarını izleyebileceğiniz alanda bulunmaktadır. Yüzme havuzu su sıcaklığı mevsimlere göre ayarlanmaktadır.

Bu yazı 1458 kere okundu...
Kategori: Yüzme Havuzu