Ata Yüzme Blog

Bebek Yüzme Kursu ve Havuzu

Bebekler İçin Yüzme Kursu

Son günlerde dikkatimi çekmesi üzerine bebeklerin yüzme eğitimi hakkında birkaç satır yorum yapmaktan alamadım kendimi. Bebek yüzme dersi bebeklerin gelişmesi açısından ve aynı zamanda suda fiziksel kabiliyetlerini geliştirmek açısından son derece faydalı bir spor. Bacaklarını ve kollarını rahat kullanabilmesi için harika bir yoldur. Her doğan bebeğin su bebeği olma potansiyeli vardır. Bebekler doğdukları andan itibaren ne kadar kısa sürede su ile tanıştırılırsa ilerde yüzme öğrenmek onlar için daha kolay olacaktır. Ülkemizde son yıllarda yüzme sporu önceki yıllara göre biraz daha rövanşta olsa bile yüzme havuzu sayımız oldukça az durumdadır. Özellikle bebeklerin yüzme dersi alabileceği yüzme havuzu sayılı sayıdadır.

Bu yazı 2247 kere okundu...

Bebek Yüzme Eğitiminde Lütfen Dikkat

Bebek Yüzme Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Son dönemlerde bebek yüzme eğitimine ilgi bir hayli artmış gözüküyor. İnanılmaz eğlenceli bir yüzme eğitim programına dahil olurken bebek yüzme eğitiminde özellikle ailelerin dikkat etmesi gereken bazı hususları sizlerle paylaşıyoruz.

Bu yazı 1340 kere okundu...

Bebek Yüzme Kursu

Bebekler İçin Yüzme Dersi

İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde bebekler için yüzme dersleri başladı.

Anadolu yakası Ataşehir'de Silence Otelde 04 - 12 aylık ders programı, 12 ay ile 03, 04 yaş programları ile bebek yüzme eğitimleri başlamıştır. Çalışma gün ve saatleri için lütfen bize ulaşınız.

Bebeklerin suyun altında nefeslerini tutabilecekleri bir dalma refleksiyle dünyaya geldiklerini biliyor musunuz? Peki ya bu reflekslerini korumalarını sağlayan eğitim programları olduğunu? Yurt dışında 25 yılı aşkın süredir bebeklere doğumdan itibaren yüzme dersleri veriliyor. Üç tarafı denizlerle çevrili olmasına rağmen suyla arası pek iyi olmayan ülkemizde ise bebeklerin yüzebileceği düşüncesi annelerin büyük çoğunluğuna tedirginlik veriyor.

Bu yazı 9833 kere okundu...
1