Ata Yüzme Blog

TUZLA'DA YÜZME KURSU

Yüzme Kursu Tuzla

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla semtinden gelen yoğunluktan dolayı yetişkin ve çocuklar için yeni eğitim saatleri açılmıştır. Tuzla yüzme kursu kontenjan sayısı sınırlıdır. Yetişkinler için istenilen belgeler tam idrar tahlili ve doktordan sağlık raporu ( yüzme sporu yapabilir engelli yoktur.)  Tuzla çocuk yüzme eğitimleri içinde çocukların aşı karnesi fotokopisi ve yine doktordan sağlık raporu almanız yeterlidir.

Bu yazı 220 kere okundu...
Kategori: Yüzme Kursu

ÇOCUKLAR İÇİN YÜZME KURSLARI

İstanbul Çocuklar İçin Yüzme Kursları

Ata Yüzme Kulübü İstanbul Anadolu yakasının en modern olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzlarında çocuklar için yüzme eğitimi faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. Anadolu yakası Ataşehir, Kartal Yakacık ve Üsküdar Burhan Felek Yüzme Havuzu tesislerindeki çocuk yüzme kursu faaliyetleri ve dersler hakkında genel bilgiler günceldir.

Bu yazı 76 kere okundu...
Kategori: Yüzme

4 YAŞ VE 5 YAŞ ÇOCUKLAR İÇİN YÜZME

Bu yaş grubundaki çocuklara suyu sevmeleri, doğru nefes  tekniğini öğrenmeleri ve ayak vuruşu gibi temel eğitimler verilir. Özellikle 3 yaş çocuk yüzme dersleri deneyimli eğitmenlerle yapılmalıdır.

Bu yazı 133 kere okundu...
Kategori: Çocuk Yüzme

ÇOCUK YÜZME EĞİTİMİ

Yüzme bilmeyen yüzme öğrenmeye aday olmuş çocukların yüzme öğrenme süresi yaş, boy, kilo gibi etkenlerin dışında kabiliyetleri yüzme öğrenme süresinde çok önemli bir faktördür.

Bu yazı 115 kere okundu...
Kategori: Çocuk Yüzme